Gram grubo #304: Ta ostatnia niedziela

gramgrubo

Francja elegancja! Mecze rozgrywane w tym kraju niesamowicie nam służą, bowiem już dwukrotnie w tym tygodniu zdołaliśmy na nich zarobić. I wiecie co? Nie zamierzamy opuszczać tej pięknej krainy. W ostatnią „obfitą” niedzielę w tym sezonie spróbujemy godnie zakończyć tydzień i podtrzymać dobrą passę. Pomóc ma nam w tym baraż o awans do Ligue 1.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK< 

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK<

A w nim zmierzą się ze sobą zespoły Ajaccio i Le Havre. Gospodarzem tego spotkania będzie drużyna z Korsyki. Ważny odnotowania jest fakt, że zwycięzca dzisiejszego starcia zmierzy się w środę z Tuluzą, a stawką będzie miejsce w najwyższej klasie rozgrywkowej w następnym sezonie.

Duże napięcie i walkę, niekoniecznie tę w duchu sportowej rywalizacji, było widać już w piątek, kiedy to kibice Ajaccio zaatakowali jadący na stadion zespół Le Havre. W ruch poszły pociski oraz kamienie i choć nikomu z ekipy gości będących w autobusie nic się nie stało, to ucierpiał policjant. Władze gospodarzy potępiły akt wandalizmu i jednocześnie odcięły się od wybryków „kibiców” swojego zespołu.

Póki co zatem, zamiast widzieć strzały piłkarzy Ajaccio, świat zdążył usłyszeć o ataku chuliganów z Korsyki. Piłkarze ponoć przeżyli całą sytuację, choć my sądzimy, że to tylko zmotywuje ich do cięższej walki na stadionie rywala, z pewnością w niesprzyjających warunkach.

Faworytem tego starcia w oczach bukmacherów są gospodarze, jednak my dzisiaj nieco zaszelejemy i postawimy na zwycięstwo gości. Ajaccio na przestrzeni całego sezonu popisywało się świetną dyspozycją przed własną publicznością, co dzisiaj niestety nie gra na naszą korzyść. Jednak w ostatnich tygodniach piłkarze z Korsyki złapali małą zadyszkę. Na pięć ostatnich starć wygrali tylko raz, z Lens, czyli zespołem z dolnej części tabeli Ligue 2. Poza tym przyszły dwa remisy z zespołami spoza topu, klęską z liderem oraz… Porażka z Le Havre 0:2.

Goście natomiast wygrali sześć ostatnich spotkań nie tracąc przy tym choćby jednej bramki! Co więcej, pięć z sześciu tych starć kończyło się maksymalnie dwiema bramkami. I dziś również upatrujemy zwycięstwa gości i underu 2,5 gola. W meczach Ajaccio worek z bramkami również nie miał głębokiego dna. W sześciu z siedmiu ostatnich starć padały maksymalnie dwie bramki.

Dziś zagramy na nosie bukmacherów i obstawimy odwrotnie, niż przewidują. Mecze we Francji przynoszą nam ostatnio mnóstwo frajdy i przede wszystkim wygranych i mamy nadzieję, że dziś się to nie zmieni.

Ajaccio – Le Havre | Le Havre wygra i poniżej 2,5 gola, 5,60,FORTUNA

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 120 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 120 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Komentarze

komentarzy