Gram grubo #307: Wielki sprawdzian, czyli czas na Chile

gramgrubo

Dzisiejsze spotkanie w Poznaniu będzie przedostatnim sprawdzianem przed zbliżającym się wielkimi krokami mundialem w Rosji. Reprezentacja Polski zmierzy się z Chile, które stylem gry ma przypominać naszego grupowego rywala, Kolumbię. Selekcjoner będzie mógł zobaczyć w akcji swoich podopiecznych, a my będziemy mądrzejsi przed typowaniem na rosyjskim turnieju. Nie od dziś bowiem wiadomo, że mistrzostwa świata to okres największych żniw dla typerów.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK< 

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK<

Mimo że na chilijskiej ziemi urodziło się wielu wybitnych piłkarzy, którzy na co dzień zachwycają na europejskich salonach w najsilniejszych klubach na Starym Kontynencie,  skład gości pozostawia jednak wiele do życzenia. Kibice przy Bułgarskiej nie zobaczą dziś największych gwiazd z tego kraju, a o sile gości stanowić będą młodzi gniewni, na których selekcjoner Reinaldo Rueda chce oprzeć kadrę na mundial w 2022 roku w Katarze.

W biało-czerwonych barwach powinniśmy zobaczyć najsilniejszą jedenastkę, dla której będzie to teoretycznie najsilniejszy rywal przed meczem z Senegalem. Potem czeka nas już tylko tradycyjny piknik z Litwinami. Zabraknie oczywiście walczącego z czasem i kontuzją barku Kamila Glika, który upadł niefortunnie kilka dni temu na treningu podczas gry w siatkonogę. I tak jak jego szanse na mundial zaraz po upadku oceniano na zerowe, tak teraz pojawiło się światełko w tunelu i nadzieja, którą żyje z pewnością sam zainteresowany, jak i cała Polska. Trudno bowiem zastąpić ostoję reprezentacji, od której zaczynano ustalać ustawienie defensywy biało-czerwonych.

Dziś przede wszystkim liczymy na ofensywę. Na skrzydłach prawdopodobnie zagra Grosik z Kubą, a w ataku zobaczymy Milika i Lewandowskiego, którzy na mundialu będą odpowiedzialni za gole dla naszej reprezentacji. Ich współpraca dotychczas układała się wzorowo i mamy nadzieję, że po powrocie Milika po ciężkiej kontuzji nic w tej materii się nie zmieniło.

Mamy na uwadze, że to nadal mecz towarzyski, w którym nie wynik jest najważniejszy, ale mamy nadzieję zobaczyć dziś bramki Polaków na tle osłabionego rywala, a ten czynnik z pewnością pomoże w kreowaniu sytuacji bramkowych. Postawimy na gole Polaków w obydwóch połowach, za co bukmacherzy oferują ciekawy kurs. Dziś wszyscy pragną zobaczyć przebojową, silną reprezentację Polski, która solidnie przepracowała okres przygotowawczy w Arłamowie. I choć dla Adama Nawałki priorytetem będzie zobaczyć zgraną, dobrze funkcjonująca drużynę, która wywiązuje się z założeń taktycznych, wierzymy, że jeśli tak się stanie, bramki będą formalnością.

Polska – Chile | Polska strzeli w obydwóch połowach, 3,15 FORTUNA

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 120 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 120 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Komentarze

komentarzy