Gram grubo #311: Niemiecka solidność czy niezły Meksyk?

gramgrubo

Wczorajszy dzień z perspektywy typera wspominamy najlepiej na rosyjskim mundialu. Wreszcie nasz typ okazał się w pełni trafiony. Chorwacja sprawiała lepsze wrażenie niż zespół z Czarnego Lądu i pewnie zwyciężyła 2:0. Wynik ten mógł być jeszcze bardziej okazały, ale w wielu sytuacjach brakowało zimnej krwi, choćby Kovaciciowi pod koniec spotkania. Dzisiaj pora na trzy kolejne starcia. Do gry wkraczają światowi giganci.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK

My skupimy się nad spotkaniem Niemców z Meksykanami. Nasi zachodni sąsiedzi to obrońcy tytułu, którzy na każdej wielkiej imprezie jadą w roli faworytów. Nie inaczej jest tym razem, choć w niemieckim zespole doszło do prawdziwej rewolucji i zmiany pokoleniowej. Dawne nazwiska, które stanowiły o sile „Orłów”, odeszły już na reprezentacyjną emeryturę, a teraz do gry wkraczają młodzi gniewni, którzy mimo swojego młodego wieku, szokują doświadczeniem.

Meksykanie to ekipa, która potrafi napsuć krwi najlepszym, ale czy tym razem są w stanie zatrzymać głodnych sukcesu Niemców? Na ich korzyść z pewnością przemawia fakt, iż reprezentacja Meksyku nie przegrała meczu otwarcia na poprzednich mundialach. Wszyscy pamiętają jednak starcie obydwóch ekip na Pucharze Konfederacji sprzed roku, kiedy to młodziutki, wręcz drugi skład reprezentacji Niemiec pokonał Meksykanów 4:1.

Dziś spodziewamy się otwartego starcia, w którym akcje bramkowe widzieć będziemy od pierwszej minuty. W naszej ocenie, obie ekipy z impetem wejdą w spotkanie, dzięki czemu kibice na Łużnikach w Moskwie długo nie będą musieli czekać na gole. Podobnie zresztą jak w trzech z czterech ostatnich meczów reprezentacji kierowanej przez Joachima Loewa, kiedy to pierwszy gol padał już w pierwszym kwadransie. Dziś sądzimy, że będzie podobnie. Ryzykownie, ale kto nie ryzykuje…

P.S.

Dodatkowo przewidujemy, że Werner wpisze się na listę strzelców!

Niemcy – Meksyk | pierwszy gol padnie w pierwszym kwadransie, 3,0 FORTUNA

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 120 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 120 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Komentarze

komentarzy