Gram grubo #313: Po prostu Polska!

gramgrubo

Dwanaście lat posuchy. Zachwycanie się reprezentacjami obcych nam narodów. Lata szydzenia z polskiej kadry. PZPZ, PZPN, je*ać, je*ać PZPN. To obraz nieco ponad dekady polskiej piłki. Po udanym euro przyszedł moment na kolejną okazję do potwierdzenia, że tamten niechlubny okres mamy za sobą.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK< 

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK<

O meczu polskiej reprezentacji z Senegalem napisano już dzisiaj milion artykułów. W telewizji nie brakuje idiotycznych programów o fryzurach, tatuażach, czy samochodach piłkarzy. W blasku fleszy są też kobiety reprezentantów, które na czas mundialu wcielają się w rolę celebrytek.

Ale to wszystko nie ma żadnego znaczenia jak mawiał komentator Eurosportu. Liczy się to, co „Orły” Nawałki pokażą na murawie. Bukmacherzy dają nieco większe szanse Polakom, a my? Balonik został już tak mocny napompowany, adrenalina tak mocno nabuzowana, że nie wyobrażamy sobie dzisiaj innego scenariusza niż zwycięstwo naszej reprezentacji. Tak po prostu, patriotycznie. Liczymy na wygraną biało-czerwonych i udany początek projektu mundial.

Nieważne w jakim stylu, nieważne w jakim stosunku bramkowym. Przy tak wielkich oczekiwaniach całego narodu, przy piłkarzach, którzy grają na co dzień w najsilniejszych ligach świata, nie sposób nie wierzyć w powodzenie polskich zawodników.

Oczywiście nie przewidujemy tutaj pogromu, nie widzimy w naszej drużynie narodowej gladiatorów, którzy zmiażdżą każdą kolejną przeszkodę. Ale widzimy realną szansę na sukces. Profesjonalizm na tak wysokim poziomie, jakiego polska kadra na mistrzostwach świata nie widziała, z liderem, który w gorszych momentach bierze ciężar gry na swoje barki, co udowodnił w meczach eliminacyjnych.

Ekipy z Czarnego Lądu zawodzą na tegorocznym mundialu, zwłaszcza w starciach z przedstawicielami z Europy. Dziś wierzymy, że tendencja ta nie zmieni się po godzinie 17. Nie przedłużając, dziś myślimy sercem, które pragnie zobaczyć zwycięską Polskę. I tak właśnie obstawimy, bo jeśli wygrywać, to podwójnie.

Polska – Senegal | Polska, 2,41 FORTUNA

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 120 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 120 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Komentarze

komentarzy