Gram grubo #319: Cztery kornery

gramgrubo

Cóż to był za dzień! Irańczycy i Marokańczycy sprawili nam mnóstwo emocji. Najbardziej zadowoleni wydają się być bukmacherzy, którzy z pewnością najwięcej zyskali na wczorajszych niespodziankach. My wybrnęliśmy z tego z wielkim fartem, bowiem dzięki bramce Quaresmy w 45. minucie mogliśmy cieszyć się z wygranej. Szczęście ewidentnie sprzyja naszym zakładom w ostatnich dniach!

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK

Dzisiaj się skupimy na starciu Nigerii z Argentyną. Sytuacja w grupie D jest arcyciekawa, bowiem trzy drużyny walczyć dziś będą o drugie miejsce dające awans. Chorwacja po dwóch zwycięstwach i sześciu punktach jest już pewna wyjścia z grupy z pierwszego miejsca. Dziś zmierzy się z nieobliczalną Islandią, która nawet jeśli wygra starcie z liderem, może nie wyjść z grupy.

Wszystko zależy od tego, co zaprezentuje fatalnie wyglądająca do tej pory reprezentacja Argentyny. Szczerze mówiąc nie jestem w stanie zrozumieć tego, co dzieje się w argentyńskim zespole. Ofensywa, o jakiej marzy każda reprezentacja z niestety gorszą formacją defensywną, o ręczniku w bramce nie wspominając, to połączenie, które nie daje wyniku.

Dzisiaj w starciu z Nigerią jest jednak faworytem. Pytanie tylko, czy działający dotychczas bez większego planu Sampaoli będzie w stanie wymyślić taką taktykę, która rozbije nigeryjską obronę. My mamy nadzieję zobaczyć  to, co miało miejsce w spotkaniu z Islandią. Mianowicie rzuty rożne. Do tej pory, gdy chcieliśmy zarobić na tego typu zakładzie, nie mieliśmy szczęścia. Brakowało kilku, czasem jednego kornera, ale dzisiaj wierzymy w przełamanie.

Argentyna to drużyna ofensywna, której nawet jeśli nie idzie i piłka nie można znaleźć drogi do bramki, nabija wiele rzutów rożnych. W meczu z Islandią Argentyńczycy aż dziesięciokrotnie wykonywali ten stały fragment gry, w tym aż sześć do przerwy. Tym razem nie muszą poprawiać swojego wyniku. Nam do szczęścia wystarczą cztery kornery w pierwszych trzech kwadransach. A szczęście w ostatnich dniach jest po naszej stronie i tego się trzymajmy.

Nigeria – Argentyna | powyżej 3,5 rzutów rożnych Argentyny w pierwszej połowie, 2,29, FORTUNA

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 120 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 120 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Komentarze

komentarzy