Gram grubo #320: Bez kalkulacji

gramgrubo

Nasz wczorajszy zakład można było skwitować jednym, głośnym parsknięciem śmiechu. Argentyna dość szybko wyszła na prowadzenie, które dawało jej upragniony awans, bowiem Islandia bezbramkowo remisowała wówczas z Chorwacją. Ale statystyka, która nas interesowała stanęła w miejscu. Argentyńczycy nie wykonali ani jednego kornera w pierwszej połowie, co zabiło nasze nadzieje na wygraną. Co prawda w drugiej połówce nadrobili nabijając ich aż pięć, ale dla nas nie miało to już żadnego znaczenia.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK

Dzisiaj szczęścia poszukamy w starciu Serbii z Brazylią. Obie reprezentacje mają szanse na wyjście z grupy, jednak w lepszej sytuacji jest bez wątpienia drużyna z Ameryki Południowej. Jest liderem w grupie E i do awansu wystarczy jej remis w dzisiejszym spotkaniu.

Serbowie, by znaleźć się w 1/8 musieliby wygrać lub zremisować. Jednak ta druga opcja musiałaby iść w parze z wysoką porażką Szwajcarii, w co trudno uwierzyć. Po świetnym finiszu Helwetów w meczu z Serbami nie jesteśmy w stanie sobie wyobrazić przegranej z najsłabszą ekipą w grupie.

W takim wypadku Serbia nie może kalkulować. Wiara w remis i potknięcie Szwajcarów nie ma najmniejszego sensu, dlatego do awansu potrzeba będzie gry ofensywnej. Serbia pokazała na tym mundialu, że potrafi zagrozić przeciwnikom i stwarzać sobie sytuacje bramkowe. Pamiętajmy jednak, że dzisiejsi rywale fantastycznie wykorzystują stratę rywala i w kilka sekund przenoszą akcję na drugą stronę murawy. Neymar po przełamaniu być może zacznie grać tak, jak tego oczekują jego rodacy. Do tej pory widywaliśmy go bowiem częściej leżącego na murawie, niż pod bramką rywala.

Jeśli Serbia się otworzy, będzie łatwiejszym kąskiem dla Brazylijczyków. Przewidujemy otwarte spotkanie, w którym goli nie ma prawa zabraknąć, a powtórki z wczorajszego meczu Danii z Francją nie przewidujemy. Remis nie ratuje Serbów, a Brazylia przy takim rezultacie naprawdopodobniej straciłaby pierwsze miejsce w grupie na rzecz Szwajcarów. Przewidujemy zatem zwycięstwo Brazylijczyków, którzy mają znacznie większy potencjał piłkarski, przy co najmniej trzech bramkach w całym spotkaniu.

Serbia – Brazylia | Brazylia i powyżej 2,5 gola, 2,25,FORTUNA

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 120 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 120 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Komentarze

komentarzy