Gram grubo #321: Mecz o wszystko

gramgrubo

Brazylia we wczorajszym spotkaniu zgodnie z przewidywaniami wygrała z Serbią 2:0. Niestety nam do pełni szczęścia zabrakło jednej bramki. Serbia kilkukrotnie budowała akcje bramkowe, które jednak nie kończyły się strzałem na bramkę Brazylijczyków. 

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK

Dzisiaj przyjrzymy się spotkaniu między Panamą a Tunezją. Mimo że obie drużyny trafiły do grupy z dwiema potęgami piłkarskimi w Europie, to dzisiaj grają mecz o wszystko. Nie znane nam, Polakom wszystko, a o o honor i szacunek swoich kibiców. Jadąc na takie mistrzostwa przy tak niekorzystnym losowaniu, jedzie się po zwycięstwo z rywalem, z którym ma się szanse nawiązać wyrównaną piłkę. Tego typu starcie przyniosła nam jedna z ostatnich w grze, grupa G.

Przejdziemy do rzeczy. W tym spotkaniu przewidujemy zwycięstwo Tunezji. Na tym mundialu pokazała się chwilami z świetnej strony, a to sprawiało problemy Anglikom, czy Belgom. W takiej grupie, drużyny z awansem zna się już po losowaniu, bowiem to nie Meksyk czy Szwecja, a Panama i Tunezja są rywalami Anglików i Belgów.

Mimo walki, spodziewamy się niewielu bramek, dlatego do zwycięstwa Tunezji dołączymy poniżej 3,5 gola.  Obie drużyny nie będą chciały tego meczu przede wszystkie przegrać. Tunezja wydaje się mieć nieco większy potencjał ofensywny. Spodziewamy się zatem walki Tunezyjczyków i wygranie ich meczu o wszystko. O wszystko, które nie zapewni awansu, ale zapewni im znacznie inne wartości.

Panama – Tunezja | Tunezja i poniżej 3,5 gola, 2,60 FORTUNA

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 120 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 120 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Komentarze

komentarzy