Gram grubo #322: Latynoska kultura

gramgrubo

Po dniu przerwy od mundialu, która kibicom do niczego nie była potrzebna, wracamy do gry. Pora na mecze, w których o kalkulacji, liczeniu bramek i komedii, jaka miała miejsce pod koniec meczu spotkania Polski z Japonią, nie może być mowy. Zaczynamy fazę pucharową!

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK

Przyjrzymy się spotkaniu Urugwaju z Portugalią. Drużyna z Ameryki Południowej z kompletem zwycięstw przeszła przez fazę grupową, dzięki czemu w dobrych nastrojach oczekują 1/8 finału. Portugalczycy natomiast o mało nie wypadli za burtę mundialowego statku, bowiem bojowo nastawieni Irańczycy i Marokańczycy postawili trudne warunki drużynie prowadzonej przez Fernando Santosa.

Bukmacherzy przewidują w tym starciu mało goli. Za co najmniej trzy bramki oferują bardzo wysoki kurs 3,10 ( FORTUNA). I tu trzeba się zastanowić, czy to szansa dla typerów na złapanie ciekawego kursu za dość klasyczny zakład, czy jednak, jak to często w takich przypadkach bywa, bukmacherzy wystawiając takie kursy są wręcz pewni nudnego meczu. A jeśli nie nudnego, to pełnego walki, w którym bramek będzie jak na lekarstwo.

Zaufamy przewidywaniom bukmacherom i skupimy się na walce, której z pewnością nie zabraknie. Jak już wcześniej wspomnieliśmy, w fazie pucharowej nie ma miejsca na kalkulację. Jeden mecz decyduje o turniejowym życiu. Przewidujemy żółte kartki już w pierwszej połowie. Zmierza się ze sobą dwie latynoskie kultury, w których emocje nierzadko są nad wyraz eksponowane. I mamy nadzieję właśnie to dzisiaj zobaczyć na Stadionie Olimpijskim w Soczi.

Mecz naprawdę trudny do wytypowania, zwłaszcza w kontekście zwycięzcy, ale jeśli już na coś postawić swoje pieniądze, to właśnie na tego typu zakład.

Urugwaj – Portugalia | co najmniej dwie żółte kartki w pierwszej połowie, 2,24, FORTUNA

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 120 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 120 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Komentarze

komentarzy