Gram grubo #323: Brazylijczycy Europy

gramgrubo

Po niezłej serii nasze szczęście wyczerpało się we wczorajszym spotkaniu Urugwaju z Portugalią. Po dwóch pięknych trafieniach Cavaniego to drużyna z Ameryki Południowej awansowała do ćwierćfinału mistrzostw świata. Kartek w pierwszej połowie nie mieliśmy okazji zobaczyć, mimo że Suarez w swoim stylu dwoił się i troił, by sędzia pokazał przeciwnikowi żółty kartonik. Dzisiaj pora na kolejne spotkania 1/8 finału.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK

O 20:00 w bój pójdą reprezentacje Chorwacji i Danii. Bukmacherzy widzą tutaj faworyta, choć nie tak klarownego jak w poprzedzającym starciu Hiszpanii z Rosją. Większe szanse na zwycięstwo dają Chorwatom i wcale nas to nie dziwi.

Drużynę z Bałkanów nie raz nazywało się Brazylijczykami Europy. Grają bowiem kombinacyjną piłkę, mają światowej klasy piłkarzy i co chyba najważniejsze na wielkich turniejach – zgrany kolektyw. Co więcej, siła reprezentacji Chorwacji to nie jedenastu piłkarzy, a cała 23-osobowa kadra, bowiem jak dobrze sprawują się zmiennicy pokazał mecz w fazie grupowej z Islandią. Po zajęciu pierwszego miejsca w grupie i komplecie zwycięstw pora na fazę pucharową. Na początek przeprawa z waleczną Danią.

Duńczycy zajęli drugie miejsce w grupie, co było przewidywane przed rozpoczęciem mundialu, a co jednak, jak się okazało, nie obyło się bez komplikacji. Już w pierwszym meczu z Peru mieli mnóstwo szczęścia, gdy Cueva nie wykorzystał rzutu karnego, dzięki któremu Peruwiańczycy wyszliby na prowadzenie. Ostatecznie to Duńczycy wygrali 1:0 po bramce Poulsena. Potem w roli faworyta przystępowali do spotkania z Australią, które tylko zremisowali 1:1. Następnie rozegrali mecz przyjaźni z Francją, bowiem obydwóm drużynom odpowiadał bezbramkowy remis dający awans. Dzisiaj jednak czeka ich najtrudniejszy mecz na tych mistrzostwach.

W naszej ocenie Dania mimo solidnej „defenzywy”, jak mawia Adam Nawałka, nie sprosta rozpędzonym Chorwatom. Przewidujemy zwycięstwo piłkarzy z Bałkanów przy co najmniej dwóch bramkach w całym spotkaniu.

Chorwacja – Dania | Chorwacja i powyżej 1,5 gola, 2,48 FORTUNA

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 120 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 120 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Komentarze

komentarzy