Gram grubo #324: Bramkowa seria

gramgrubo

We wczorajszych spotkaniach 1/8 finału awans wywalczyli faworyci, choć nie obyło się bez kłopotów. Brazylia pokonała Meksyk 2:0, a Belgia po niesamowitym pościgu odwróciła losy spotkania i wyeliminowała Japonię. Dzisiaj pora na kolejne pary 1/8 mistrzostw świata.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK

My zajmiemy się wieczornym starciem pomiędzy Kolumbią a Anglią. Kolumbijczycy zmagania grupowe zakończyli na pierwszym miejscu mimo porażki w pierwszym spotkaniu z Japonią. Potem jednak wygrali z Senegalem, a na koniec pogromili… Chyba nie musimy wspominać naszej kompromitacji.

Anglicy natomiast wyszli z grupy z drugiego miejsca, bowiem w meczu na szczycie przegrali z Belgią 1:0, dzięki czemu „Synowie Albionu” trafili do teoretycznie łatwiejszej części turniejowej drabinki. Dzisiaj w starciu z ekipą z Ameryki Południowej są stawiani przez bukmacherów w roli lekkiego faworyta, choć my nie przewidujemy tutaj spacerku Anglików.

Kolumbijczycy mają w składzie światowej klasy piłkarzy i wystarczy dosłownie kilka sekund, by odpalili i zmienili rezultat spotkania. Anglicy to z kolei zespół, gdzie doświadczenie ściera się z przebojową młodzieżą. I jeśli od lat sprawdzało się powiedzenie Linekera odnośnie Niemiec, którzy jednak na tym mundialu ostatecznie nie wygrali, to może i zła passa Anglików na wielkich imprezach i jej niemoc zostanie zażegnana?

Trudno powiedzieć kto okaże się lepszy, jednak my mamy nadzieję zobaczyć otwarte spotkanie, w którym nie zabraknie goli. W dotychczasowych meczach 1/8 finału na tym mundialu, gdy drużyna z Ameryki Południowej mierzyła się z europejskim zespołem, wbrew przewidywaniom bukmacherów padały co najmniej trzy bramki. Działo się tak w sobotnich starciach i dziś liczymy na powtórkę.

Kolumbia – Anglia | powyżej 2,5 gola, 2,55 FORTUNA

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 120 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 120 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Komentarze

komentarzy