Gram grubo #325: Kaniec!

gramgrubo

Mundial wkracza w decydującą fazę, bowiem już niedługo poznamy ekipy, które wyjadą z Rosi z medalem mistrzostw świata. W gronie półfinalistów znalazły się już reprezentacje Francji, Belgii oraz Anglii. Stawkę uzupełni z pewnością kolejna ekipa z Europy, co tylko potwierdza dominację drużyn ze Starego Kontynentu. O bycie wsród czterech najlepszych ekip globu gospodarze powalczą z reprezentacją Chorwacji.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK

Chorwaci od początku mundialu przekonują, że zameldowanie się w finale mistrzostw świata należą się im jak psu buda. Oczywiście piłkarze z Bałkanów miewają chwile słabości, a awans do ćwierćfinału zapewnili sobie dopiero po rzutach karnych, ale co do siły chorwackiej maszyny chyba nikogo nie trzeba przekonywać.

Rosjanie są już mistrzami świata. Samo stawienie się w ćwierćfinale należy traktować jak sukces Sbornej. Gdyby ktokolwiek przed mundialem został spytany kto wyjdzie zwycięsko z rywalizacji Hiszpanii z Rosją, z pewnością ochoczo wskazałby Hiszpanów, by z niedowierzaniem patrzeć potem jak podopieczni Czerczesowa wyrzucają za burtę hiszpańskich piłkarzy.

Jednak nas Rosja nie przekonuje. Świetny terminarz na początku mundialu, potem starcie z borykającą się z problemami Hiszpanią, kiedy to wystarczył zaledwie jeden celny strzał w meczu i rzuty karne, by awansować do ćwierćfinału. Oczywiście to nie lada wyczyn, jednak ten mundial w naszej ocenie zakończy się dla Rosjan właśnie dziś.

Chorwacja to według nas faworyt, a kurs jest dość atrakcyjny dla typerów. Nie będziemy dziś łączyć zwycięstwa z overami bramkowymi, handicapem czy innym BTTS’em. Dziś liczymy po prostu na zwycięstwo Chorwatów, którzy posiadają większy potencjał czysto piłkarski. Jedyne, czego możemy się obawiać to ściany, które na wielkich imprezach zawsze sprzyjają gospodarzom. Wykorzystamy zakład HIT DNIA w FORTUNIE i kurs 2,20 na wygraną drużyny z Bałkanów.

Rosja – Chorwacja | Chorwacja, 2,20 FORTUNA

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 120 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 120 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Komentarze

komentarzy