Gram grubo #328: Cztery kolory. Złoty

gramgrubo

Brązowy medal mistrzostw świata! Trzy tysiące podwójnie zadowolonych Belgów! Mundialowy prezent od „Czerwonych diabłów” w postaci telewizorów! Wczorajsze spotkanie wprawiło w świetne nastroje mieszkańców Flandrii i Walonii. Ostatnie miejsce na podium zostało zatem obsadzone, teraz pora na najważniejsze starcie tego mundialu.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK

Francja dwa lata po przegranym finale z Portugalią podczas Euro 2016 ma szansę, by zrehabilitować się za porażkę na własnym terenie. Tym razem jednak wydaje się być bardziej zdeterminowana i ostrożna przed ostatecznym starciem. I taka postawa nie powinna nikogo dziwić, bowiem o ile Francuzi są faworytem, o tyle przeciwnik, z jakim będą musieli się zmierzyć, wzbudza ogromny szacunek, a nawet lekki postrach.

Ogromnym błędem byłoby niedocenienie chorwackiej maszyny, w której wszystkie podzespoły wydają się być naoliwione i przygotowane do pracy w najcięższych warunkach. Chorwaci rozegrali już trzy dogrywki na tych mistrzostwach, co daje 90 minut rozegranych więcej od „Trójkolorowych”. Na nieszczęście Francuzów, Chorwaci imponują świeżością i pokładami sił w dogrywkach.

Jednak Francja to zespół kompletny, w którym trudno o wskazanie słabych stron. We wszystkich formacjach występują światowej klasy piłkarze, którzy są liderami w swoich klubach. To już nie 2010 rok, kiedy to reprezentacja Francja była zlepkiem indywidualności, pokłóconych ze sobą, z trenerem i z opinią publiczną. Teraz to drużyna na medal, pytanie tylko jakiego koloru.

A do „Trójkolorowych” złoto pasuje jak żaden inny odcień. Złote pokolenie piłkarzy oraz przyszły zdobywca złotej piłki, bo jeśli nie teraz, to ma na to jeszcze czas (Mbappe). Dzisiaj serce podpowiada Chorwację, jednak w bukmacherce trzeba kierować się rozumem, a ten każe obstawić dziś Francję. Kurs nie najlepszy dla singla, więc pójdziemy bardzo ryzykowną drogą. Zwycięstwo 1:0. Spodziewamy się wyrachowanej gry Francji, która za wszelką cenę będzie chciała wykonać cel, nieważne w jakim stylu.

Francja – Chorwacja | dokładny wynik 1:0, 5,35, FORTUNA

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 120 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 120 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Komentarze

komentarzy