Gram grubo #333: Blamaż. Część druga

gramgrubo

Nasze ostatnie typowanie zakończyło się sukcesem. Salzburg zgodnie z oczekiwaniami już w pierwszym spotkaniu nowego sezonu pokazał swoją siłę i wygrał przed własną publicznością z LASK Linz 3:1. Oczekiwaliśmy wygranej gospodarzy co najmniej dwiema bramkami i właśnie z przewagą tylu trafień Salzburg sięgnął po trzy punkty. Dzisiaj pora na eliminacje Ligi Mistrzów!

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK

O 20:30 Legia zmierzy się w rewanżu drugiej rundy eliminacji Ligi Mistrzów ze Spartakiem Trnawa. W pierwszym spotkaniu Legia skompromitowała się, przegrywając z mistrzem Słowacji 0:2 na własnym stadionie. Przed dwumeczem to Legioniści byli wskazywani na faworyta do awansu, teraz jednak przed warszawskim zespołem arcytrudne zadanie. Muszą bowiem odrobić dwubramkową stratę i to na stadionie rywala.

Wśród Legionistów nie brakuje głosów, że są w stanie odwrócić losy dwumeczu. Czy jednak słaba w obronie Legia jest w stanie tego dokonać? Według nas nie. Mistrzowie Polski co prawda pokazali w ostatniej kolejce, że potrafią odrobić stratę, gdy do przerwy przegrywali z Koroną Kielce 0:1, by ostatecznie wygrać 2:1. Trzeba jednak pamiętać, że stawka dzisiejszego spotkania jest znacznie większa niż trzy punkty w polskiej ekstraklasie.

Według nas Legioniści będą bić głową w mur. Będą dwoić się i troić, by awansować, ale bez efektu. Scenariusze w takim wypadku mogą być trzy. Zwycięstwo Legii, lecz z niewystarczającą przewagą, remis lub porażka gości z Warszawy. My postawimy na remis, bowiem o ile na bramkę Legię stać, o tyle Spartak pokazał, jak sprawnie potrafi przebić się przez szyki obronne warszawskiego zespołu. Wyrównanie spotkanie, trzymanie dystansu przez gospodarzy i remis po ostatnim gwizdku sędziego to nasza prognoza ta to spotkanie. Skorzystamy z HITU DNIA w Fortunie, dzięki czemu zyskamy lepszy kurs.

Spartak Trnava – Legia Warszawa | remis, 3,55 FORTUNA

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 120 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 120 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Komentarze

komentarzy