Gram grubo #335: Rozpędzona Antwerpia

gramgrubo

Środowa Liga Mistrzów zawiodła nasze oczekiwania, a właściwie to Ludogorets nas zawiódł, gdy będąc faworytem przegrał spotkanie wyjazdowe z mistrzem Węgier, przez co przygodę z Champions League zakończył na drugiej rundzie eliminacji. Niewątpliwie duży w tym udział miał holenderski napastnik Vura, który już w 40. minucie spotkania obejrzał drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę. Gospodarze potrzebowali pięciu minut, by wykorzystać przewagę i wyjść na prowadzenie, którego nie oddali do ostatniego gwizdka. Dziś spróbujemy upolować wyższy kurs.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK<

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK<

Skupimy się na belgijskiej Jupiler Pro League, w której Antwerpia podejmie przed własną publicznością Kortrijk. Gospodarze świetnie przepracowali okres przygotowawczy, co potwierdzają przedsezonowe sparingi. Ósma drużyna poprzedniego sezonu wygrała wszystkie pięć spotkań towarzyskich, w tym z dwoma utytułowanymi klubami z Grecji (PAOK oraz Panathinaikos). Zwycięską passę dzisiejsi gospodarze podtrzymali w pierwszym starciu ligowym z Charleroi (1:0), które w poprzednim sezonie zajęło ostatnie miejsce na podium.

Goście natomiast w przedsezonowych sparingach mierzyli się z rywalami z niższych lig, które kończyły się zwycięstwem Kortrijk, a jedynym poważnym przeciwnikiem było francuskie Metz, które okazało się zbyt mocne dla Belgów. W pierwszej kolejce nowego sezonu Kortrijk przegrał z Anderlechtem 1:4 i dzisiaj z pewnością zechce poprawić swój dorobek punktowy. Rozpędzona Antwerpia to jednak nie najlepszy przeciwnik ku temu.

Przewidujemy dzisiaj zwycięstwo będącej na fali Antwerpii, która w pierwszym ligowym meczu przed własną publicznością będzie chciała potwierdzić swoją świetną dyspozycję i obdarować swoich kibiców zwycięstwem. Stawiamy również na bramki, bowiem w ośmiu na dziesięć ostatnich spotkań zespołu z Antwerpii padały co najmniej trzy gole.

Antwerpia – Kortrijk | Antwerpia i powyżej 2,5 gola, 2,81 FORTUNA

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 120 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!