Gram grubo #339: Destynacja Francja

gramgrubo

Liga Europy niespodzianek za nami i szczerze nie będziemy jej najlepiej wspominać. Rijeka tylko zremisowała na norweskiej ziemi, ale to nic przy porażce Zenitu, czy Feyenoordu. Po wakacyjnej suszy pora na wznowienie rozgrywek w najlepszych ligach Starego Kontynentu. Dziś o pierwsze ligowe punkty w nowym sezonie walczyć będą w Anglii oraz naszej destynacji –  we Francji.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK< 

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK<

Marsylia na inauguracje Ligue 1 podejmie przed własną publicznością Tuluzę. Gospodarze to czwarta ekipa poprzedniego sezonu. Goście natomiast, by nadal walczyć w najwyższej klasie rozgrywkowej we Francji, musieli walczyć w barażu o utrzymanie po zajęciu osiemnastej lokaty w tabeli. Walka ta zakończyła się sukcesem, bowiem Tuluza dwukrotnie pokonała Ajaccio w stosunku bramkowym 4:0.

Poprzedni sezon to już historia, teraz pora skupić się na nowych wyzwaniach. A pierwsze z nich to starcie wyjazdowe z Marsylią, z którą zawsze cholernie trudno gra się na jej stadionie. Dzisiaj bukmacherzy jako faworyta widzą gospodarzy i my nie będziemy z tym dyskutować. Również upatrujemy tutaj trzech punktów piłkarzy ze Stade Vélodrome. I choć przedsezonowe sparingi nie pokazują, żeby Marsylia była w najlepszej formie (jedno zwycięstwo na siedem spotkań), to nadal sądzimy, że Marsylia po prostu wygra ten mecz.

Jednak do zwycięstwa gospodarzy dołożymy BTTS. Dlaczego? Marsylia traciła bramkę we wszystkich trzynastu ostatnich spotkań, co pokazuje, że defensywa dzisiejszych gospodarzy ma wiele do poprawy. Tuluza natomiast strzelała w pięciu na sześć ostatnich meczów co najmniej jedną bramkę. Nowy sezon Ligue 1 zaczynamy od jednego z naszych ulubionych zakładów i mamy nadzieję, że to się opłaci.

Marsylia – Tuluza | Marsylia i obie drużyny strzelą bramkę, 3,10, FORTUNA

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 120 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Bezpieczna opcja do taśmy AKO:

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 120 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Komentarze

komentarzy