Gram grubo #340: Sobotni dubel

gramgrubo

Marsylia rozbiła wczoraj Tuluzę i mimo czterech bramek w spotkaniu, żadna nie padła łupem gości. Bezpieczny typ po raz kolejny okazał się trafiony, jednak na głównym zakładzie nie zarobiliśmy nawet złotówki. Dzisiaj więc zmienimy taktykę i złożymy kupon w teorii z samych bezpiecznych typów.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK< 

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK<

Najpierw zajrzymy do Włoch, gdzie Udinese w ramach 1/32 Pucharu Włoch podejmie przed własną publicznością spadkowicza poprzedniego sezonu Serie A – Benevento. W tym spotkaniu faworytem z pewnością są gospodarze i my nie zamierzamy z tym dyskutować. Drużyna z najwyższej klasy rozgrywkowej we Włoszech powinna bez problemu sprostać ekipie z Serie B, zwłaszcza na własnym stadionie.

Benevento w poprzednim sezonie regularnie przegrywało, zwłaszcza w pierwszej części sezonu, kiedy to przegrali czternaście meczów z rzędu w lidze. Klub na nowy sezon poczynił transfery w obie strony, ale jednak piłkarze, którzy odeszli wydają się bardziej wartościowi niż ci, którzy zasili szeregi Benevento.

Piłkarze Udinese powinni pokazać, dlaczego to oni reprezentują Serie A, a nie ich przeciwnicy i sięgnąć po zwycięstwo dzisiejszego wieczoru.

Udinese – Benevento | Udinese, 1,58 FORTUNA

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 120 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

W drugim spotkaniu, które wzięliśmy pod lupę, PSV podejmie Utrecht w pierwszej kolejce nowego sezonu. Tutaj ponownie faworyta upatrujemy w gospodarzach, którzy będą bronić mistrzostwa wywalczonego w poprzednim sezonie.

Mistrzowie Holandii nie przegrywają przed własną publicznością. Na piętnaście spotkań w mistrzowskim sezonie wygrali trzynastokrotnie (w tym 3:0 z Utrechtem) i dwa razy podzielili się punktami z rywalem. Nie sądzimy, by nagle po wakacyjnej przerwie miałoby się coś zmienić w tej materii. Przewidujemy dobre wejście w nowe rozgrywki i pierwsze trzy punkty piłkarzy z Philips Stadion.

Dziś główną propozycją jest zatem dość bezpieczny dubel, który pozwoli podwoić stawkę. Pobocznym zakładem będzie za to bonus z angielskiej Premier League.

PSV – Utrecht | PSV, 1,44, FORTUNA

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 120 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Ryzykowna opcja:

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 120 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Komentarze

komentarzy