Gram grubo #343: Portugalska maszyna

gramgrubo

Po tygodniu z europejskimi pucharami nadchodzi dzień, w którym niejednemu typerowi doskwiera ból głowy od ogromnej oferty. Dzisiaj wreszcie będziemy mogli poczuć na dobre nowy sezon. Grają bowiem w Anglii, Hiszpanii, czy Francji, jednak nasze oczy zwrócone będą na Półwysep Apeniński i pierwszą kolejkę Serie A.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK

O 18:00 o pierwsze ligowe punkty i kolejne, ósme z rzędu scudetto powalczą piłkarze Juventusu, którzy podejmą na wyjeździe Chievo. Bezdyskusyjnym faworytem tego starcia są w oczach bukmacherów jak i wszystkich fanów futbolu goście, którzy mają fantastyczną historię starć na stadionie w Weronie. Wygrali tam sześć ostatnich starć i dzisiaj zapowiada się na siódmy z rzędu triumf.

Jednak dobra postawa w ostatnich spotkaniach z Chievo to nie jedyny mocny argument, dzięki któremu można liczyć na Starą Damę. W jej składzie w oficjalnych rozgrywkach zadebiutuje bowiem jeden z najlepszych piłkarzy w historii, Cristiano Ronaldo. I znając jego ambicję, umiejętności i chęć bycia najlepszym, możemy spodziewać się dzisiaj parcia na bramkę w wykonaniu Portugalczyka.

Dlatego spróbujemy na tym dzisiaj zarobić. Bukmacherzy są tego świadomi i za bramkę Ronaldo oferują niski kurs w okolicy 1,5. Jednak mistrz Europy jak już się rozpędzi, to trudno go zatrzymać. Dwie bramki są w jego zasięgu, dlatego pójdziemy o krok dalej i liczymy, że Cristiano co najmniej dwukrotnie wpisze się na listę strzelców w dzisiejszym spotkaniu.

Jak to bywa, kursy na tego typu zakład są nieco zróżnicowane u bukmacherów. Po researchu okazało się, że najlepszą w tej kwestii ofertę ma LV BET, który za dwie lub więcej goli Ronaldo oferuje syty kurs 4,20. Dla porównania inni bukmacherzy oferują kurs w okolicy 3,0. Dziś BTTSy, overy, czy typowanie zwycięzców zostawiamy na weekendowe taśmy, a grubo wierzymy w portugalską maszynę.

Chievo – Juventus | Cristiano Ronaldo strzeli co najmniej dwa gole, 4,20, LV BET

NAJWYŻSZY BONUS POWITALNY NA RYNKU! RÓWNOWARTOŚĆ 1000 PLN CZEKA!

NAJWYŻSZY BONUS POWITALNY NA RYNKU! RÓWNOWARTOŚĆ 1000 PLN CZEKA!

Komentarze

komentarzy