Gram grubo #344: Ryzykowna alternatywa

gramgrubo

Po tygodniu wracają zmagania Ligi Mistrzów. Dzisiaj przed typerami okazja zarobku na trzech spotkaniach, w których na pierwszy rzut oka dość łatwo wytypować faworytów do awansu. No ale właśnie, czy remisy w pierwszych spotkaniach nie zadowolą PSV oraz Salzburga?

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK

Prawdopodobnie nie, a o wygraną będą walczyć już w pierwszych, wyjazdowych starciach. Nie będziemy  Was jednak przekonywać, czy większe szansę na zwycięstwo mają mistrzowie Holandii, czy Austrii. Zgodnie z charakterem naszych typów, dziś postaramy się upolować wysoki kurs, który da Wam alternatywę do Waszych pucharowych taśm.

Pod lupę weźmiemy starcie BATE z PSV. Mistrzowie Białorusi, by dotrzeć do czwartej fazy eliminacji Ligi Mistrzów, musieli pokonać fińskie HJK, a następnie Karabach z Azerbejdżanu. Sztuka ta się udała, co ciekawe jednak, to w starciach wyjazdowych Białorusini zapewniali sobie awans. W meczach u siebie dwukrotnie remisowali.

PSV jako mistrz Holandii zmagania w eliminacjach Champions League zaczyna dopiero dziś, od czwartej rundy. I choć taka pozycja wyjściowa jest korzystna pod względem braku meczów w dalekiej Azji Europie, to zawsze wzbudza niepewność odnośnie formy zespołu po okresie przygotowawczym.

Wynikające z tego obawy mogli mieć kibice z Eindhoven po przegranym finale Superpucharu Holandii z Feyenoordem, w którym piłkarze PSVodnieśli porażkę po serii rzutów karnych. Dobry obraz gry dali natomiast w holenderskiej ekstraklasie, w której z kompletem punktów są wiceliderami po dwóch ligowych kolejkach.

Dzisiaj do starcia z BATE podejdą zatem w dobrych nastrojach, co powinno przełożyć się na wynik końcowy. Jednak planem Białorusinów na to spotkanie będzie przede wszystkim uważna gra w defensywie i zablokowanie dostępu do własnej bramki. I w naszej ocenie, przedmeczowe założenia sprawdzą się co najmniej w trzech pierwszych kwadransach gry. Po przerwie różnica klas obydwóch zespołów będzie coraz bardziej widoczna, dzięki czemu PSV powinno wyjść na prowadzenie, którego nie odda do ostatniego gwizdka sędziego.

Scenariusz lepszy niż w filmach Vegi, jednak wielce prawdopodobny biorąc pod uwagę małą liczbę strzelanych bramek w wykonaniu BATE przed własną publicznością. PSV to zespół lepszy i mamy nadzieję zobaczyć to po przerwie, po dość bezbarwnej pierwszej połówce, w której gospodarze uważnie zagrają od tyłu. Remis do przerwy i zwycięstwo PSV to nasza ryzykowna propozycja na dziś.

BATE – PSV | remis do przerwy i zwycięstwo PSV w całym spotkaniu, 5,20, FORTUNA

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 120 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 120 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Komentarze

komentarzy