Gram grubo #346: Dowód na polską degrengoladę

gramgrubo

Oczekiwaliśmy znacznie więcej po wicemistrzach Ukrainy we wczorajszym starciu z Ajaxem. Gospodarze szybko objęli prowadzenie, ale na odpowiedź ukraińskiego zespołu długo nie trzeba było czekać. Bohaterem został polski obrońca, Tomasz Kędziora, który z bliskiej odległości pokonał golkipera Ajaxu, dzięki czemu na tablicy widniał remis 1:1. Ajax jednak napierał na bramkę gości i dzięki wielkiej dozie szczęścia i rykoszetowi, znów objął prowadzenie. Potem gospodarze po raz trzeci umieścili piłkę w bramce rywali i było po meczu. Nie wiemy, czy to obiektywne stwierdzenie, ale przy remisie 1:1 goście powinni wykonywać co najmniej raz rzut karny, którego sędzia nie widział.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK

Dziś skupiamy się na Lidze Europy, w której spotkań nie brakuje. To prawdziwa gratka dla typerów, ale i podwójne niebezpieczeństwo. Nie od dziś wiadomo, jak przewrotne potrafią być te rozgrywki, przez co profitowa gra może graniczyć z cudem.

Interesuje nas spotkanie byłego rywala warszawskiej Legii, Dudeluleurowpierdol z rumuńskim Clujem. Gospodarze zasłużenie znaleźli się w czwartej rundzie eliminacji Ligi Europy, bowiem trafili na moment, kiedy w Europie były jeszcze słabe zespoły. Stan ten jednak się zmienił i teraz mistrzowi Luksemburga przyszło rywalizować z rywalem ze znacznie wyższej półki.

Na Stade Josy Barthel stawi się bowiem Cluj, czyli aktualny lider rumuńskiej ekstraklasy, który być może ponownie sięgnie po mistrzowski tytuł. Pozycja w tabeli nie powinna nikogo dziwić, bowiem dzisiejsi goście mają serię pięciu zwycięstw z rzędu, co obrazuje ich obecną dyspozycję. Dlatego dzisiaj luksemburscy amatorzy wreszcie trafią na zespół, który do Luksemburga przyjedzie nie na wycieczkę krajoznawczą, a po pewne zwycięstwo. Obstawimy na wygraną gości z handicapem, które jeszcze bardziej umocni nas w przekonaniu, w jakim stanie znajduje się polska ekstraklasa, czyli gówno posypane złotem.

Dudelange – Cluj | Cluj wygra z przewagą co najmniej dwóch goli, 3,25, FORTUNA

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 120 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 120 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Komentarze

komentarzy