Gram grubo #347: Ukraińska pogoń

gramgrubo

W ostatnich dniach nasza facebookowa społeczność powiększa się w szalonym tempie, dlatego warto na wstępie dzisiejszego odcinka przywitać tłumy głodnych wielkich pieniędzy typerów i zaznajomić ich z charakterem naszego cyklu. Kto gra grubo wygrać musi, dlatego tutaj głównie będziecie świadkami propozycji szalonych, niekonwencjonalnych, a które przy odrobinie szczęścia pozwolą syto zarobić. 

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK

Dziś skupimy się na starciu Dynama Kijów z Ajaksem Amsterdam. Piłkarze z Ukrainy przegrali w pierwszym spotkaniu z Holendrami 1:3 i dzisiaj są w trudnej sytuacji przed rewanżem, bowiem o wiele bliżej awansu wydają się być aktualni wicemistrzowie Holandii.

Świetny wynik wypracowany w Amsterdamie daje niesamowity komfort gościom, którzy nie są zmuszeni do ataku od pierwszych minut. Gospodarze? Wręcz przeciwnie. By awansować, muszą wygrać co najmniej dwiema bramkami i to najlepiej bez straty w swoich szykach obronnych.

Ten mecz może zatem zacząć się od pogoni za korzystnym wynikiem w wykonaniu gospodarzy, którzy w teorii mogą nadziać się na kontrę szybkich, młodych i gniewnych piłkarzy Ajaksu. Warto jednak zwrócić uwagę na cztery ostatnie spotkania Dynama o stawkę przed własną publicznością. Klub ten może pochwalić się kompletem zwycięstw przy łącznym bilansie bramkowym 6:0. Oznacza to, że wicemistrzowie Ukrainy nie stracili na Stadionie Olimpijskim w Kijowie choćby bramki.

Dzisiaj wierzymy w powtarzalność gospodarzy, którzy z pewnością wierzą jeszcze w awans, bowiem o ile wynik z pierwszego spotkania jest nie najlepszy, o tyle sama gra przed tygodniem nie wygrała aż tak źle. Ajax był zespołem dominującym, jak ma w zwyczaju w starciach przed własną publicznością, ale miał również mnóstwo szczęścia, gdy strzelał bramki po rykoszecie lub gdy sędzia nie podyktował rzutu karnego dla gości z Ukrainy w stykowej sytuacji.

Reasumując. Postawimy na zwycięstwo Dynama wierząc w powtarzalność na własnym stadionie. Idąc tym tokiem rozumowania dołożymy do tego under bramkowy poniżej 3,5 gola, bowiem ostatni raz na Stadionie Olimpijskim w Kijowie cztery gole padły siódmego kwietnia bieżącego roku, gdy do Kijowa przyjechała skazywana na porażkę Zorya. Dynamo jeśli nie awansuje, to będzie chciało z honorem pożegnać się z Ligą Mistrzów. Ryzykownie, ale nie bez szans na powodzenie.

Dynamo Kijów – Ajax Amsterdam | Dynamo Kijów i poniżej 3,5 gola, 3,75 FORTUNA

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 120 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 120 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Komentarze

komentarzy