Gram grubo #348: Zapunktować w Pradze

gramgrubo

Kolejny bukmacherski weekend przed nami, co oznacza kolejną bitwę z bukmacherem. Początek sezonu ma to do siebie, że trudno być czegokolwiek pewnym. Outsiderzy z poprzedniego sezonu potrafią wznieść się na wyżyny swoich umiejętności, a czołowe zespoły minąć się z formą, przez co niespodzianki są na porządku dziennym. Można zarówno na tym skorzystać, jak i usłyszeć jęk zawodu kibiców oraz typerów.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK

My dzisiaj szczęścia poszukamy w czeskiej ekstraklasie, w której na kibiców czeka starcie na szczycie. Wicemistrz kraju, Slavia, podejmie przed własną publicznością aktualnego mistrza z Pilzna, Viktorię.

Gospodarze dobrze weszli w sezon, notując pięć zwycięstw i jedną porażkę, co daje im na ten moment trzecie miejsce w tabeli. Dyspozycję gości można natomiast ocenić na szóstkę, bowiem w sześciu rozegranych spotkaniach zdobyli komplet punktów.

Dziś w oczach bukmacherów większe szanse na zwycięstwo mają gospodarze, co my spróbujemy zakwestionować. Viktoria co prawda nie wygrała od czterech spotkań na Eden Arena, jednak dzisiaj w naszej ocenie drużyna z Pilzna nie jest bez szans. Stadion Slavii w obecnych rozgrywkach to nie twierdza, na której o punkty trudniej niż o klub dla Turbodzbanagrosika. Udowodnił to Jablonec przed dwoma tygodniami, kiedy to wygrał na wyjeździe ze Slavią 2:0.

Mimo początku sezonu, spodziewamy się starcia pełnego walki, w którym Viktoria wywiezie z Pragi choć jeden punkt. Mistrz kraju jest w świetnej dyspozycji, co pokazują wyniki i mimo trudnego terenu trudno uwierzyć, by dziś przegrał. Szukając niespodzianki zagramy singla na gości, ale jeśli wolicie zdarzenie do kuponu AKO, polecamy zwycięstwo z podpórką.

Slavia Praga – Viktoria Pilzno | Viktoria Pilzno, 4,20, FORTUNA

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 120 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu! 

Wersja bezpieczna do AKO:

Slavia Praga – Viktoria Pilzno | Viktoria Pilzno lub remis, 1,98, FORTUNA

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 120 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Komentarze

komentarzy