Gram grubo #350: Liga Narodów czy niespodzianek?

gramgrubo

Wczorajsze inauguracyjne mecze Ligi Narodów pokazały, że niczego nie można być pewnym. Największy hit, czyli starcie Niemców z Francuzami, według większości z nas miało obfitować w bramki. Okazało się jednak, że mecz zamiast kolorytu i bramek, był bezbarwny i nijaki. Podział punktów, zero goli i kibice na stadionie w Monachium musieli obejść się smakiem. 

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK

Liga Narodów to nadal jedna wielka niewiadoma. Z jednej strony drużyny będą miały okazje zamiast bezcelowych sparingów rozegrać mecze o stawkę, z drugiej jednak, niewiadomo czy wszystkie reprezentacje potraktują je z biegiem czasu z równie dużą powagą, co eliminacje do mistrzostw świata czy europy.

W naszym odczuciu na porządku dziennym będą niespodzianki. Ot, taka Liga Europy na poziomie międzynarodowym, a może i puchar Intertoto #kiedyśtobyło. Dla typera to zatem kolejne trudne wyzwanie, jak do tego podejść, jaką dobrać taktykę. Chcielibyśmy zaserwować Wam klucz do tej łamigłówki, jednak na to potrzeba czasu.

Mecz Polaków omówił już w filmiku na kanale Gram grubo na YouTube, dlatego my spróbujemy zarobić na innym spotkaniu. Dodamy tylko od siebie, że podobnie jak w weekend, przewidujemy świetne przywitanie z kadrą Krzysztofa Piątka, który jest „w gazie”, a to dla napastnika jest nieocenionym walorem. Kurs na to zdarzenie oscyluje w okolicach 5,0, a że były piłkarz Cracovii podbija włoskie boiska, to być może, jeśli oczywiści dostanie szansę , po włoskich zespołach napsuje krwi również włoskiej reprezentacji.

Niespodzianki natomiast poszukamy w starciu Turków z Rosjanami. Gospodarze to drużyna, która od dawna nie pojawiła się na wielkiej piłkarskiej imprezie. Mimo naprawdę kilku ciekawych piłkarzy reprezentacja Turcji nie potrafi być kolektywem, o którym choćby na chwilę mogło być głośno w piłkarskim światku.

Rosjanie natomiast świetnie spisali się na tegorocznym mundialu. Okej, wszystkie spotkania rozgrywali na własnej ziemi, mieli najłatwiejszą grupę, ale… Czy Polska nie była czasem dokładnie w takiej samej sytuacji w 2012 roku? Jak nasze „Orły” wykorzystały sprzyjające okoliczności wszyscy pamiętamy…

Rosjanie zaskoczyli nie tylko Arabię Saudyjską, czy Egipt. Klęskę z piłkarzami wybranymi przez Czerczesowa ponieśli również Hiszpanie, co było jedną z większych niespodzianek na mundialu. Koniec przygody z mistrzostwami świata nastał dopiero kilka chwil przed półfinałem, czyli w rzutach karnych ćwierćfinału.

Dziś wielką niewiadomą jest dyspozycja jednej jak i drugiej reprezentacji. Mówi się, że Turcja to gorący teren, na którym trudno powalczyć o zwycięstwo, jednak w poprzednim roku zwyciężała tam Albania oraz Islandia, co zaprzecza tej zasadzie. Rosjanie natomiast mogą obrać dwie drogi. Iść za ciosem i podążać szlakiem wykreowanym na mundialu lub totalnie spaść ze szczytu i wrócić na poziom, jaki Rosja prezentowała przed mistrzostwami świata, kiedy to wyniki jak i nastroje były fatalne.

Dziś zaryzykujemy, jak zawsze zresztą i będziemy liczyć na podtrzymanie dobrej formy Rosjan. Bukmacherzy większe szanse dają gospodarzom, my jednak nie skorzystamy z ich sugestii. Ostatnio obie ekipy mierzyły się tuż przed mundialem i wówczas padł bramkowy remis, 1:1. Dziś, gdy trudno znaleźć coś sensownego w Lidze Narodów, poszukamy niespodzianki na tureckiej ziemi. Jednak gdy szykujecie taśmę na dzisiejsze spotkania, śmiało możemy polecić zwycięstwo Rosji z podpórką.

Turcja – Rosja | Rosja, 3,60, hit dnia w FORTUNIE

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 120 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Wersja bezpieczna do kuponu AKO:

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 120 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Komentarze

komentarzy