Gram grubo #351: Starcie potęg

gramgrubo

Wczorajsza metoda i próba znalezienia niespodzianki zakończyła się sukcesem. Turcja, która według bukmacherów miała większe szanse na zwycięstwo przed własną publicznością, uległa reprezentacji Rosji 1:2. Nasza przygoda z Ligą Narodów rozpoczęła się zatem niezwykle udanie, a dzisiaj zamierzamy jeszcze bardziej podkręcić skalę ryzyka. 

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK< 

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK<

Niewątpliwie najbardziej interesującym spotkaniem będzie dzisiaj starcie Anglików z Hiszpanami. My jednak wolimy delektować się 90 minutami piłkarskiego spektaklu, a paznokcie obgryzać śledząc starcie piłkarskich potęg z Luksemburgu oraz Mołdawii.

O sile luksemburskiej myśli szkoleniowej przekonała się ostatnio Legia Warszawa, gdy mierzyła się z mistrzem tego kraju, Dudelange. Czy jednak reprezentacja uczyniła równie wielki progres?

Biorąc pod uwagę remis z Francją, zwycięstwo z Węgrami oraz Gruzją w ostatnim roku, należałoby tak z lekką niepewnością stwierdzić. Teraz dla reprezentacji Luksemburga pojawiła się szansa rywalizacji z drużynami, które prezentują podobny, o ile nie gorszy poziom. W drugiej grupie ligi D Ligi Narodów na Luksemburczyków czekają piłkarze z San Marino, Białorusi oraz Mołdawii. I to właśnie z tą ostatnią reprezentacją przyszło się mierzyć dzisiaj Luksemburgowi.

W tym spotkaniu przewidujemy minimalne zwycięstwo gospodarzy. Krótko mówiąc stawiamy na zwycięstwo Luksemburga 1:0. Dlaczego? W ostatnich spotkaniach Mołdawia aż siedmiokrotnie okazywała się gorsza od rywala. Dwukrotnie zremisowała, a we wszystkich tych starciach strzeliła zaledwie JEDNĄ bramkę! To naprawdę nie najlepiej świadczy o mołdawskiej reprezentacji. Dla porównania, Luksemburg w sześciu ostatnich meczach aż czterokrotnie wygrywał.

Mecze dzisiejszych gospodarzy nie obfitują w bramki. Ich cztery ostatnie mecze to zwycięstwo z Maltą 1:0, porażka z rywalem z innej półki – Austrią 0:4, bezbramkowy remis z Senegalem oraz zwycięstwo 1:0 z Gruzją. Dziś poszukamy szczęścia i obstawimy zwycięstwo Luksemburga 1:0. Dla mniej odważnych polecamy bramkowy under, poniżej 1,5 gola, za który bukmacherzy oferują 2,40 FORTUNA.

Luksemburg – Mołdawia | Luksemburg wygra 1:0, 5,10 FORTUNA

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 120 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Bezpieczna opcja:

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 120 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!