Gram grubo #354: Turecki kocioł

gramgrubo

Podczas gdy wszystkie hity tej kolejki Ligi Mistrzów zostały już zanalizowane pod każdym względem, w cieniu wielkich spotkań kryją się inne, nie mniej interesujące starcia. No dobra, znacznie mniej interesujące, ale nadal warte uwagi jeśli nie konesera futbolu, to choćby Ciebie, typera.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK

Dziś skupimy się na spotkaniu Galatasaray, które ugości przed własną publicznością mistrza Rosji, Lokomotiw. Obie ekipy trafiły do grupy D, która jest niezwykle wyrównana. Przede wszystkim nie ma tutaj wyraźnego faworyta, którego śmiało można posądzić o komplet zwycięstw. Ma to swoje dobre, jak i złe strony. Ważny bowiem będzie każdy punkt, który może zaważyć o awansie. Z drugiej strony jednak wszystkie zespoły mogą być przekonane, że zwycięstwo jest w ich zasięgu.

Dlatego dzisiejsze starcie będzie arcyważne dla gospodarzy, którzy muszą maksymalnie wykorzystać atut własnego boiska. Co więcej, mimo zbliżonego poziomu wszystkich zespołów, to właśnie mistrz Rosji wydaje się być nieco słabszą ekipą. O tym, jaki kocioł potrafią sprawić tureccy kibice i jak trudno gra się gościom wszyscy doskonale wiedzą.

Co więcej, gospodarze świetni zaczęli obecny sezon. Z dwunastoma punktami i największa liczbą strzelonych bramek liderują w tureckiej Super Lig. Na pięć spotkań wygrali czterokrotnie i raz ponieśli wysoką, choć wyjazdową porażkę 0:4. Za to w trzech ostatnich spotkaniach domowych zaliczyli komplet punktów przy jednej straconej bramce.

Lokomotiw natomiast na siedem spotkań tego sezonu rosyjskiej ekstraklasy wygrał zaledwie dwukrotnie, trzykrotnie remisował i dwa razy okazywał się lepszy od rywala. To nie najlepszy start sezonu mistrza Rosji, który na ten moment zajmuje odległe, dziesiąte miejsce w rosyjskiej Premier Lidze.

Reasumując, spodziewamy się dzisiaj dominacji gospodarzy, którzy jeśli chcą myśleć o awansie, ten meczu po prostu muszą wygrać. Co więcej, nie zbaczamy z drogi ryzyka i przewidujemy zwycięstwo Galaty z przewagą co najmniej dwóch trafień. Dwie wysokie wygrane z rzędu przed własną publicznością (4:1, 6:0) utwierdzają nas w przekonaniu, że jeśli meczu nie zepsuje przypadkowy rzut karny, czy czerwona kartka wybuchowych Turków, możemy śmiało myśleć o wygranej.

Galatasaray – Lokomotiw Moskwa | Galatasaray wygra z przewagą co najmniej dwóch goli, 2,96, FORTUNA

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 120 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 120 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Komentarze

komentarzy