Gram grubo #356: Niemiecka wymiana ciosów

gramgrubo

Po krótkiej przerwie i ładowaniu akumulatorów wracamy nieoczekiwanie w drugi dzień tygodnia. Dzisiaj mimo wtorku niestety nie będziemy mogli podziwiać Ligi Mistrzów. Nie załamujemy jednak rąk, bowiem tego wieczoru odbędą się mecze w czterech czołowych ligach Europy.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK< 

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK<

My zawitamy do Niemiec, gdzie Freiburg podejmie przed własną publicznością Schalke. Gospodarze z czterema punktami zajmują 14. miejsce w Bundeslidze po czterech kolejkach. W tym czasie zaliczyli już dwie porażki, raz podzielili się punktami z rywalem oraz jednokrotnie dane im było poczuć smak zwycięstwa. Nie jest to wynik, który wzbudza euforię wśród miejscowych kibiców, ale daleki jest też od tragedii, jaką grają aktorzy piłkarze z Gelsenkirchen.

Tagedią trzeba bowiem określić obecną sytuacją klubu z Zagłębia Ruhry. Schalke fatalnie weszło w sezon, przegrywając wszystkie cztery mecze, co zasłużenie daje im ostatnią pozycję w tabeli. Co ciekawe, cała czwórka pogromców Schalke w tym sezonie zajmuje czołowe miejsca (lider, wicelider, piąta oraz szósta drużyna Bundesligi). Dzisiaj więc, gdy przychodzi mierzyć się z czternastą ekipą, bukmacherzy mimo meczu wyjazdowego w roli faworyta widzą zespół z Gelsenkirchen.

My jednak nie będziemy rozwodzić się nad tym, kto zgarnie w tym spotkaniu trzy punkty. Nasze pieniądze postawimy za to na over bramkowy. Na Schwarzwald-Stadion przewidujemy grad bramek. Dlaczego? Schalke będzie chciało wreszcie dać trochę szczęścia swoim kibicom i zaliczyć pierwsze ligowe punkty w tym sezonie.

Z kolei mecze dzisiejszego gospodarza, Freiburga, obfitują w tym sezonie w bramki. Trzy ostatnie kolejki to kolejno 1:3, 3:3 oraz 3:1. I dzisiaj, gdy Schalke pragnie zapunktować, będzie potrzebować do tego goli, a Freiburg w ostatnim czasie wyjątkowo lubi wymianę ciosów.

Obstawimy zatem powyżej 2,5 gola w meczu, ale zaproponujemy również bardziej ryzykowną linię.

Bezpieczna opcja: Freiburg – Schalke | powyżej 2,5 gola, 2,26 FORTUNA

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 120 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Ryzykowna opcja: Freiburg – Schalke | powyżej 3,5 gola, 4,35 FORTUNA

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 120 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Komentarze

komentarzy