Gram grubo #359: Power rANGERS

gramgrubo

70 % posiadanie piłki. Ponad dwukrotnie więcej celnych podań od przeciwnika. Ponad czterokrotnie większa liczba sytuacji bramkowych. Wynik? Przegrana Bayernu 0:2 w Berlinie. Futbol bywa okrutny, a jednocześnie piękny. I choć kibicom mistrza Niemiec trudno zgodzić się z tą tezą po wczorajszej niespodziance, to my, którzy również ponieśliśmy porażkę, nie zamierzamy tego negować.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK< 

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK<

Dzisiaj jednak spróbujemy się zrehabilitować. Szczęścia nie poszukamy w którymś z licznych w sobotniej ofercie hitów. Poza derbami Madrytu, Rzymu, czy hicie w Anglii gra bowiem perdylion innych drużyn. I my właśnie obierzemy dość nieoczekiwany kierunek.

Zajrzymy na Stade Raymond-Kopa, na którym Angers podejmie Guingamp. Gospodarze to obecnie ósma ekipa Ligue 1, która po siedmiu kolejkach zgromadziła dziesięć punktów dzięki trzem zwycięstwom i jednemu remisowi. Piłkarze Angers są w świetnej formie. Świadczyć mogą o tym ostatnie wyniki. Cztery spotkania – dziesięć punktów, w tym wyjazdowe zwycięstwo w Księstwie Monako 1:0, co niewątpliwie było jedną z największych niespodzianek ostatniej kolejki Ligue 1.

Goście natomiast to prawdziwi outsiderzy. W tym sezonie sześciokrotnie schodzili z boiska pokonani i tylko raz, w ostatniej kolejce, zapunktowali dzięki bezbramkowemu remisowi z Nimes, które w dodatku nie potrafiło z tak słabym przeciwnikiem wykorzystać rzutu karnego.

Przyjezdni mogą „pochwalić się” najmniejszą liczbą strzelonych bramek (4) oraz największą liczbą straconych (17). To nie najlepszy prognostyk dla Guingamp, który przez wielu uważany jest już na tak wczesnym etapie Ligue 1 za murowanego spadkowicza.

Kursy na gospodarzy znacznie spadły przez kilka ostatnich godzin, jednak nadal kurs waha się w okolicy 2,0, co na singla być może nie jest najlepszą opcją, jednak do kuponu AKO pasuje jak ulał. Dla wariatów natomiast polecamy zwycięstwo gospodarzy z handicapem, bowiem przez defensywę gości przedarłby się nawet Stevie Wonder.

Angers – Guingamp | Angers, 2,0, FORTUNA

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 120 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

WERSJA WARIAT:

Angers – Guingamp | Angers wygra z przewagą co najmniej dwóch goli, 3,60, FORTUNA

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 120 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Komentarze

komentarzy