Gram grubo #363: Historia lubi się powtarzać

gramgrubo

Liga Europy słynie z niespodzianek. Nie inaczej było w ostatni czwartek w starciu Sarpsborga z Genkiem. Gospodarze, którzy dotychczas beznadziejnie spisywali się na rodzimym podwórku, zaskoczyli chyba nawet samych siebie i wygrali nieoczekiwanie z belgijskim zespołem. Dzisiaj spróbujemy się zrehabilitować.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK

Pomóc w tym ma nam Borussia Dortmund, na którą stawialiśmy już kilka dni temu. Dortmundczycy są w świetnej dyspozycji, o czym ostatnio pisaliśmy. Po sześciu kolejkach są na szczycie Bundesligi i dzisiaj mają szansę umocnić się na pozycji lidera.

BVB na dziesięć ostatnich meczów ośmiokrotnie wygrywała z rywalem (raz po dogrywce) i dwukrotnie remisowała. Za to jeśli patrzeć wyłącznie na spotkanie przed własną publicznością, Borussia zgarnęła komplet punktów.

Do Dortmundu przyjeżdża zajmujący ósme miejsce Augsburg, który w ostatniej kolejce ligowej wysoko wygrał z Freiburgiem 4:1 i było to dopiero jego drugie zwycięstwo w tym sezonie Bundesligi. Poza tam przyszły dwa remisy oraz dwie porażki.

Dziś faworytem do zgarnięcia kolejnych trzech punktów są gospodarze i my absolutnie się z tym zgadzamy. Postawimy na zwycięstwo Borussi, ale na tym nasz zakład się nie kończy. Ciekawą sprawą jest pewna zależność w meczach Augsburga. We wszystkich sześciu spotkaniach dzisiejszych gości w tym sezonie padały bramki dla obydwóch drużyn. Borussia gra otwartą piłkę, czego przykładem było jedno z najlepszych dotychczasowych spotkań w Bundeslidze przeciwko Bayerowi, dlatego przewidujemy bramki dla obydwóch zespołów.

Co więcej w pięciu ostatnich starciach Borussi z Augsburgiem padał BTTS, co tylko utwierdza nas w przekonaniu, że zakład ten ma wielkie szanse powodzenia. Obyśmy mieli dziś więcej szczęścia niż w czwartek, o którym chcemy szybko zapomnieć, a najlepszym sposobem jest nasza dzisiejsza wygrana.

Borussia – Augsburg | Borussia wygra i obie drużyny strzelą gola, 2,66 FORTUNA

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 120 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 120 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Komentarze

komentarzy