Gram grubo #365: Z ziemi włoskiej do Polski

gramgrubo

Liga Narodów ledwo się zaczęła, a my już musimy myśleć o utrzymaniu. W naszej grupie najlepiej spisują się Portugalczycy, którzy na półmetku zmagań są liderami grupy trzeciej dywizji A. Dzisiejsze starcie z Włochami będzie więc walką o drugie miejsce, które daje utrzymanie.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK< 

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK<

Dziś w prasie nie brakowało propozycji wyjściowej jedenastki Polaków. Niektóre z nich mogły zdziwić niejednego polskiego kibica. Dużo mówi się o środku pola, w którym wielu upatruje zmian. Szansę ma dostać Karol Linetty, dla którego będzie to kolejna próba przelania klubowej dyspozycji na kadrową rzeczywistość. Do boju ma zostać posłany również Jacek Góralski oraz Damian Szymański.

O włoskim kryzysie pisaliśmy przed pierwszym meczem w Bolonii, a ich wyniki potwierdzają tę tezę. Na dziesięć ostatnich meczów Azzurri wygrali tylko raz, zremisowali pięciokrotnie i aż cztery razy okazywali się gorsi od rywali. To nie najlepszy okres dla włoskiej piłki, a mecz z Polską był tego najlepszym dowodem.

Polacy nie zagrali super meczu, a mimo to mogli ten mecz nawet wygrać. Miejsce w szeregu pokazali nam jednak kilka dni temu Portugalczycy, których prostopadłe podania były prostym i ultraskutecznym kluczem do naszej obrony.

Dziś wiele można mówić, analizować i bawić się w typowanie wyniku. Jest to jednak spotkanie, w którym każdy wynik jest możliwy. Mimo największej motywacji może zdarzyć się bowiem to, co miało miejsce w starciu z Senegalem. Wówczas reprezentaci Polski mogą przegrać sami z sobą, na tle równie słabego, jednak bardziej zorganizowanego rywala.

Dziś jednak postawimy na remis. Prawdopodobnie bramkowy. Prawdopodobnie 1:1, jednak swoje pieniądze postawimy po prostu na podział punktów. Spodziewamy się meczu, w którym żadna drużyna nie zasłuży na zwycięstwo i przybliżenie się do utrzymania w dywizji A.

Polska – Włochy| remis, 3,30, FORTUNA

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 120 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 120 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Komentarze

komentarzy