Gram grubo #366: Z wizytą na Wyspach Brytyjskich

gramgrubo

Ostatni październikowy dzień z Ligą Narodów przed nami. Dzisiaj oczy wszystkich piłkarskich fanów zwrócone będą z pewnością na hit tej kolejki, czyli starcie Francji z Niemcami. My jednak tym razem postanowiliśmy zajrzeć na Wyspy Brytyjskie, a konkretnie do Irlandii.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK< 

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK<

W Dublinie rozegra się bowiem starcie Irlandczyków z Walijczykami w ramach czwartej kolejki Ligi Narodów. Obecnie sytuacja w grupie czwartej dywizji B wygląda następująco – Walia z trzema punktami zajmuje drugie miejsce, natomiast dzisiejsi gospodarze zaledwie z jednym oczkiem są na ostatnim, trzecim miejscu. I jeśli Irlandczykom zależy na utrzymaniu w dywizji B, nie mogą pozwolić sobie na stratę punktów.

Jednak po ostatniej klęsce na boisku rywala, kiedy to Irlandia została rozgromiona przez Walię aż 1:4, nastroje wśród Irlandczyków nie są najlepsze. Nadziei na zwycięstwo w dzisiejszym meczu mogą upatrywać w absencji walijskich architektów, mianowicie Aarona Ramseya, który opuścił zgrupowanie z powodów rodzinnych oraz Garetha Bale’a, który z kolei oczekuje powiększenia rodziny, bowiem wraz z żoną Colleen spodziewają się bliźniąt. Pytanie tylko, czy brak kluczowych graczy w ekipie gości pozwoli gospodarzom na zwycięstwo. Według nas niestety nie.

Podobnie jak w poprzednim odcinku Gram grubo, obstawimy remis. Nasza ostatnia próba skończyła się niestety klęską za sprawą bramki Włochów w 92. minucie starcia z Polską. Dzisiaj liczymy na więcej szczęścia w rywalizacji, w której z pewnością nie zabraknie walki od zawsze towarzyszącej w meczach między tymi reprezentacjami. Co więcej, skusimy się na wytypowanie dokładnego wyniku. Bezbramkowy remis, który na stadionie w Dublinie miał miejsce choćby trzy dni temu w starciu z Danią oraz w marcu zeszłego roku, gdy na Aviva Stadium przyjechała Walia… Nasz główny typ to jednak czysty remis, który jeśli nie w niedzielę, to dzisiaj da nam zarobić.

Irlandia – Walia | remis, 3,30, FORTUNA

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 120 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Opcja ryzykowna:

Irlandia – Walia | dokładny wynik 0:0, 4,85, FORTUNA

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 120 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Komentarze

komentarzy