Gram grubo #369: Show w Amsterdamie

gramgrubo

W ostatnim odcinku Gram grubo po raz pierwszy w tym sezonie próbowaliśmy zarobić na Bundeslidze. I próba ta zakończyła się sukcesem! Statystyki i logika nas nie zawiodły, choć w bukmacherce nie jest to takie oczywiste. Dzisiaj spróbujemy powtórzyć niedzielny sukces w spotkaniu królowej lig, Ligi Mistrzów.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK

Pod lupę weźmiemy starcie Ajaksu Amsterdam z Benfiką. Gospodarze są niespodziewanym liderem grupy E po dwóch kolejkach. Stało się tak dzięki zwycięstwu z AEK i remisowi z faworytem do pierwszego miejsca w grupie, Bayernem.

Goście z Lizbony przegrali natomiast z ekipą z Bawarii 0:2 oraz zwyciężyli w ostatniej kolejce na wyjeździe z greckim AEK 3:2. Wyniki te pozwoliły zająć lizbończykom trzecie miejsce. Dzisiaj jednak, mimo że grają z liderem, nie przyjadą się bronić na Johan Cruijff Arenę.

Od dzisiejszego wyniku zależy wiele w kontekście awansu. Nikt bowiem nie myśli na poważnie o wyjściu z grupy mistrza Grecji, a Bayern mimo nie najlepszej dyspozycji prędzej czy później złapie wiatr w żagle i wypłynie z grupy z pierwszego miejsca. W teorii zatem walka będzie się toczyć o drugie miejsce w grupie, do którego największe aspiracje wydają się mieć właśnie dzisiejsi rywale.

Kibice, którzy odwiedzają stadion w Amsterdamie nie mogą narzekać na brak emocji. Średnia liczba bramek, które tam padały w sześciu ostatnich meczach to 3,8, co robi wrażenie. I o ile nasze ostatnie typowanie było oparte na aktualnej dyspozycji, o tyle dzisiaj po prostu liczymy na kolejne show. Obstawimy bowiem over bramkowy i to nie ten standardowy, czyli 2,5 gola. Pokusimy się o wyższą linię czyli over 3,5 bramki. Benfiki nie urządza remis, a Ajax jako faworyt bukmacherów będzie musiał atakować na własnym stadionie. Typ ryzykowny, ale liczymy na dozę szczęścia.

Ajax – Benfica | powyżej 3,5 gola, 3,05 FORTUNA

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 120 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 120 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Komentarze

komentarzy