Gram grubo #373: Wataha czekająca na lidera

gramgrubo

Halloweenowe obstawianie nie było nam straszne! Weszły typy skrojone na taśmę, jak i ten świetnie nadający się na singla. Liga belgijska po raz kolejny pokazała, jak wiele się w niej dzieje, zarówno na boisku, jak i poza nim… Do pełni szczęścia brakowało jedynie typu na tzw. „łamaka”, bowiem Genk od stanu 0:2 do przerwy, finalnie zakończył mecz zwycięstwem 4:2…

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK< 

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK<

Dzisiaj zajrzymy do Niemiec, gdzie już o 15:30 Wolfsburg podejmie przed własną publicznością Borussię Dortmund. Gospodarze powoli odbijają się od dna, bowiem po sześciu meczach bez zwycięstwa przyszła pora na dwa zwycięskie starcia z rzędu. Najpierw „Wilki” wygrały z Dusseldorfem w lidze, a następnie przyszła pora na zwycięstwo w Pucharze Niemiec z Hannoverem. Obecnie Wolfsburg okupuje dziesiątą lokatę w tabeli, jednak aspiracje dzisiejszych gospodarzy są znacznie większe.

Borussia natomiast dumnie zajmuje fotel lidera z dwoma punktami przewagi nad drugim Bayernem. BVB w tym sezonie gościła już na naszym łamach, bowiem wyjątkowo dobrze spisuję się w obecnym sezonie. Dortmundczycy prezentują równą, wysoką formę, co przekłada się na ich pozycję w każdych rozgrywkach, w których rywalizują. Na dziesięć ostatnich meczów Borussia wygrała ośmiokrotnie, a dwa razy padł remis. BVB zatem nie przegrywa i dzisiaj wierzymy, że nie ulegnie to zmianie.

Co warte uwagi, we wszystkich pięciu domowych meczach Wolfsburga w tym sezonie Bundesligi padały bramki dla obydwóch drużyn. Mimo że „Wilki” tylko raz zwyciężyły przed własną publicznością, to zawsze strzelały bramkę. I dzisiaj, gdy do Wolfsburga przyjeżdża lider, nie wróżymy szans na komplet punktów gospodarzy.

Borussia pokazała natomiast w dwóch ostatnich meczach, że defensywa nie pracuje tak, jak na lidera przystało. Po dwóch czystych kontach przyszły starcia, w którym BVB straciła po dwie bramki. Historia również pokazuje, że wizyty Borussi na Volkswagen Arena kończyły się wymianą ciosów. Na siedem ostatnich takich meczów aż sześciokrotnie padał BTTS.

Biorąc pod uwagę odbicie od dna gospodarzy, ich umiejętność strzelania bramek przed własną publicznością, formę Borussi Dortmund i historię starć, możemy wysnuć kilka wniosków, a co za tym idzie, także typów.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Propozycja do kuponu AKO:

Propozycja na singla:

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Komentarze

komentarzy