Gram grubo #374: Dobry wieczór!

gramgrubo

Wczoraj Borussia nie zawiodła swoich kibiców. Zgodnie z przewidywaniami wygrała, jednak Wolfsburg nie strzelił kolejnej bramki przed własną publicznością, a my niestety nie trafiliśmy z typem. W poprawie weekendu pomóc ma nam niedzielny wieczór. 

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK< 

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK<

O 21:00 Braga podejmie przed własną publicznością Setubal w ramach dziewiątej kolejki Primeira Ligi. Gospodarze wyjątkowo dobrze spisują się w tym sezonie. Obecnie plasują się na drugim miejscu, z trzema punktami straty do FC Porto. I jeśli Braga zaliczy dziś szóste zwycięstwo w lidze, zrówna się z liderem.

Braga w tym sezonie jeszcze nie przegrała u siebie, biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki krajowe jak i Ligę Europy. W siedmiu meczach zanotowała pięć zwycięstw i dwa remisy, co pokazuje, jak mocną jest drużyną na własnym obiekcie. Co ciekawe, aż w pięciu z siedmiu tych starć, co najmniej jedną bramkę zdobywała drużyna gości.

Setubal natomiast znajduje się w środku stawki, czyli na dziewiątym miejscu w tabeli z jedenastoma punktami na koncie. Jest to zespół, który przegrywa tylko z ekipami liczącymi się w wyścigu o tytuł mistrzowski. W tym sezonie przegrali już z Porto i Sportingiem. W pozostałych meczach zwycięstwa przeplatają z remisami.

Zaskakuje ostatnia forma piłkarzy Setubal, którzy wygrali trzy ostatnie mecze z rzędu. Co więcej, w czterech ostatnich meczach wyjazdowych zdobywali co najmniej jednego gola (średnia 2,0).

I trochę historii. Siedem ostatnich wizyt Setubal w Bradze kończyło się zwycięstwem gospodarzy. Podczas trzech ostatnich meczów przyjezdni trafiali co najmniej jednego gola.

To wszystko pozwala nam wierzyć, że mimo nie najlepszej dyspozycji w starciach z czołówką, piłkarze Setubal ustrzelą swojego gola na Estádio Municipal de Braga, ale żeby tradycji stała się zadość, chcemy zobaczyć zwycięstwo gospodarzy, czyli faworyta meczu.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

SC Braga – Setubal | SC Braga wygra i obie drużyny strzelą gola, 3,20  FORTUNA

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Komentarze

komentarzy