Gram grubo #376: Napoli kupon Ci…

gramgrubo

Typerzy mają różne zwyczaje, przekonania i taktyki. Mają też znienawidzone drużyny, jednak nie pod względem kibicowskim, a stricte bukmacherskim. U nas od lat AC Milan jest na czarnej liście drużyn, ale dla wielu z Was to inna włoska ekipa jest notorycznie pomijana na kuponach. Każdy bowiem słyszał zacne bukmacherskie przysłowie „Napoli kupon Ci…”. My jednak spróbujemy oszukać przeznaczenie i zabawić się z losem.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK< 

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK<

O 20:30 Napoli zmierzy się na wyjeździe z Genuą na Stadio Luigi Ferraris. Gospodarze z czternastoma punktami zajmują trzynaste miejsce w Serie A po jedenastu kolejkach. To w dużej mierze zasługa Krzysztofa Piątka, który za sprawą swojej regularnej dyspozycji strzeleckiej ratował Genuę od straty punktów. Defensywa dzisiejszych gospodarzy to bowiem dramat, który co tydzień rozgrywa się na oczach kibiców czerwono-niebieskich barw.

Oglądaliśmy w tym sezonie wiele meczów zespołu Krzysztofa Piątka i naprawdę piłkarze formacji obronnej nie raz wyglądali jak dzieci we mgle. Totalnie zagubieni, rozstrojeni jak radzieckie radio, gdzie każdy piłkarz nadawał na innych, sobie tylko znanych falach. Niejedna średnia drużyna potrafiła wykorzystać słabości Genui, a klasowe zespoły urządzają sobie po prostu kolejny trening strzelecki. Jednak, jak to w futbolu bywa, niewytłumaczalne niespodzianki się zdarzają, czego przykładem jest punkt Genui zdobyty w starciu z Juventusem.

Dziś jednak nie sądzimy, by Napoli, które jest po serii świetnych występów, miało problem z wywiezieniem kompletu punktów z Stadio Luigi Ferraris. Przewidujemy lekcję futbolu i zwycięstwo neapolitańczyków z przewagą co najmniej dwóch trafień. Ostatnie pięć meczów Napoli to starcia z klasowymi zespołami jak PSG (dwukrotnie), czy Roma na włoskim podwórku, ale pozostałe spotkania to zwycięstwo 5:1 z Empoli i 3:0 z Udinese, co pokazuje stosunek Napoli do zespołów o znacznie mniejszych ambicjach, za czym idą ligowe punkty. A więc, Napoli kuponu tym razem nie s*ierdoli!

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Geno CFC – SSC Napoli | SSC Napoli wygra z handicapem 1:0, 2,19, FORTUNA

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Komentarze

komentarzy