Gram grubo #378: Starcie sąsiadów

gramgrubo

Ostatnie typowanie było dla nas udane, a nasza prognoza na mecz sprawdziła się w 100 %. Monaco cienkie jak barszcz nie potrafiło zagrozić piekielnie mocnym gościom z Paryża. Zwycięstwo z handicapem stało się faktem, a my dzisiaj powracamy z Ligą Narodów.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK

Dziś interesuje nas starcie Słowaków z Ukraińcami, którzy powalczą o kolejne punkty w nowych rozgrywkach. Do tej pory Ukraina rozegrała trzy spotkania i zaliczyła komplet zwycięstw w grupie pierwszej dywizji B. Słowacja natomiast nie zdobyła choćby jednego punktu w dwóch rozegranych dotychczas meczach.

Dzisiaj jednak dojdzie do kluczowego dla Słowaków spotkania. Jeśli bowiem gospodarze po raz kolejny przegrają, będą mogli praktycznie pożegnać się z dywizją B. W oczach bukmacherów faworytem jest jednak Słowacja, za którą z pewnością przemawia atut własnego boiska. Ostatnie wyniki natomiast nie wskazują na to, by będąca liderem grupy Ukraina tak łatwo pozwoliła Słowacji na wygraną.

Według nas mecz będzie układał się pod dyktando przyjezdnych. Ukraińcy na pięć ostatnich meczów wygrali czterokrotnie. Słowacja natomiast w pięciu ostatnich starciach aż trzykrotnie okazywała się gorsza od rywala. Siła reprezentacji gości to przede wszystkim szybcy, kreatywny skrzydłowi, wspierani szalejącym w lidze belgijskiej Malinowskim. Dziś jednak Ukraina będzie musiała sobie radzić bez Jarmołenki, który w październiku zerwał ścięgno Achillesa. I jak bardzo przełoży się to na poczynania gości, trudno przewidzieć.

My jednak skłaniamy się ku kolejnemu zwycięstwu Ukrainy. Widać, że jest to drużyna prezentująca znacznie lepszy, bardziej poukładany futbol niż dwójka naszych południowych sąsiadów, czyli Słowaków i Czechów. I choć liczby tego aż tak bardzo nie pokazują, to bilans ostatnich starć jest klarowny. W lepszej formie jest Ukraina i dzisiaj nie powinna przegrać w Trnawie. Pytanie tylko, czy to wystarczy na zwycięstwo. Wykluczamy zatem wygraną gospodarzy i trzymamy kciuki za rozpędzonych gości.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

TYP NA SINGLA

Słowacja – Ukraina | Ukraina, 3,60 FORTUNA

TYP DO KUPONU AKO

Słowacja – Ukraina | Ukraina lub remis, 1,68 FORTUNA

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Komentarze

komentarzy