Gram grubo #383: Sięgnąć zenitu

gramgrubo

Po Lidze Mistrzów, w której zabrakło nam szczęścia, przyszła pora na Ligę Europy. Część zespołów zdążyła zapewnić sobie już awans na dwa spotkania przed końcem fazy grupowej. Inne drużyny z kolei czeka mecz o wszystko i to właśnie dzięki dzisiejszej dyspozycji mogą zapewnić sobie wyjście z grupy, bądź całkowicie stracić na to szanse.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK< 

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK<

W morzu spotkań, pomysłów i niezdecydowania trudno wybrać dzisiaj optymalne typy, które choć w teorii powinny zapewnić wygraną. A jeśli już na poziomie teorii pojawia się problem, to co dopiero pokaże nam praktyka w tak szalonych rozgrywkach jakimi niewątpliwie jest Liga Europy… Podjęliśmy jednak wyzwanie i swoje pieniądze zainwestujemy w starcie w Petersburgu.

O 18:55 tamtejszy Zenit podejmie FC Kopenhagę w ramach piątej kolejki Ligi Europy. Obie ekipy mierzą się w grupie C, w której na ten moment liderem z ośmioma punktami jest klub z Rosji. Za jego plecami jest czeska Slavia, na koncie której jest siedem punktów, a na trzecim miejscu plasują się dzisiejsi goście z Danii z pięcioma punktami. I to właśnie ta trójka do ostatniej kolejki walczyć będzie o awans.

Przed Zenitem zatem duża szansa. Jeśli dziś wygrają, będą mogli cieszyć się z awansu. A okoliczności ku temu wymarzone. Mierzyć się będą bowiem przed własną publicznością, a to wyjątkowo dobrze wychodzi piłkarzom z Petersburga. Na piętnaście ostatnich meczów o stawkę u siebie Zenit aż trzynastokrotnie okazywał się lepszy od rywala (raz po dogrywce), a dwukrotnie padł bezbramkowy remis. I dziś, gdy dzisiejsze zwycięstwo może zapewnić tak wyczekiwany awans, nie spodziewamy się wpadki gospodarzy.

Kopenhaga to lider duńskiej ekstraklasy, który nie jest najłatwiejszym rywalem w Europie, ale regularność Zenitu w starciach przed własną publicznością pozwala wierzyć, że gospodarze sięgną dziś po trzy punkty. Do zwycięstwa Zenitu dołożymy under bramkowy, bowiem nie spodziewamy się tu szalonej wymiany ciosów. Zenit choć cyklicznie wygrywa u siebie, nie robi tego za sprawą wielu bramek. Najczęściej rosyjski zespół strzela maksymalnie dwa gole w spotkaniu, co w połączeniu z dobrą defensywą pozwala ogrywać rywala. I mamy nadzieję, że dzisiaj ponownie wygrają sięgając tym samym zenitu, czyli awansu i pierwszego miejsca w grupie.

TYP NA SINGLA:

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Zenit Petersburg – FC Kopenhaga | Zenit wygra i poniżej 2,5 gola, 3,30 FORTUNA

TYP DO KUPONU AKO:

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Zenit Petersburg – FC Kopenhaga | Zenit wygra i poniżej 3,5 gola, 2,17 FORTUNA

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Komentarze

komentarzy