Gram grubo #385: Włoskie starcie na szczycie

gramgrubo

Po ostatniej nieudanej przygodzie z Serie A, pora na obrót o 180 stopni. W poprzednim odcinku liczyliśmy na wpadkę „Starej Damy”, która jednak rozbiła przeciwnika na wyjeździe ostatecznie wygrywając 3:0. Dzisiaj ponownie skupimy się na starciu Juventusu, który podejmie przed własną publicznością Inter w ramach hitu 15. kolejki Serie A.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK< 

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK<

Mówimy o hicie, bowiem zmierzą się dzisiaj ze sobą czołowe zespoły we Włoszech. Juventus, który miażdży konkurencję i jest samodzielnym liderem jadącym po raz kolejny po autostradzie do Scudetto. Rywal z włoskiej stolicy mody zajmuje natomiast trzecie miejsce, z jedenastoma punktami straty do Juventusu.

Myśląc o spotkaniu tego kalibru moglibyśmy spodziewać się strzelaniny rodem z westernu, wielu goli i wymiany ciosów. My jednak nie przewidujemy takich fajerwerków w dzisiejszym starciu. Oczekujemy wyrachowanej gry gospodarzy, którzy kierowani minimalizmem wygrają ten mecz, ale przy maksymalnie dwóch bramkach w spotkaniu.

Inter to nie są chłopcy do bicia, ale mówimy tutaj o prawdziwym hegemonie Serie A, Juventusie, który  jak pokazała ostatnia kolejka, nie notuje wpadek mimo sprzyjających ku temu okoliczności. Oczywiście nasz scenariusz jest bardzo życzeniowy i wyklucza tak naprawdę dobrą postawę gości w ofensywie, ale w ostatnich tygodniach mieliśmy nosa w podobnych przypadkach.

Jednak by nie opierać się wyłącznie na przeczuciu, naszą prognozę na to spotkanie podeprzemy statystykami. Podczas czterech ostatnich wizyt Interu na Allianz Stadium, za każdym razem padały maksymalnie dwa gole. Wówczas dwukrotnie zwyciężała „Stara Dama”, a dwa razy padł remis. Natomiast na siedem spotkań przed własną publicznością w tym sezonie, Juventus sześciokrotnie odprawiał gości z kwitkiem samemu zgarniając komplet punktów. Dzisiaj liczymy na kolejne ligowe zwycięstwo przy maksymalnie dwóch bramkach. Dla strachliwych polecamy również nieco bezpieczniejszą opcję.

OPCJA NA SINGIEL:

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Juventus – Inter | Juventus i poniżej 2,5 gola, 3,20 FORTUNA

OPCJA DO AKO:

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Juventus – Inter | Juventus i poniżej 3,5 gola, 2,05 FORTUNA

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Komentarze

komentarzy