Gram grubo #386: Papierowy faworyt

gramgrubo

Bukmacherka polega na trafnym obstawianiu meczów, a co za tym idzie wygrywaniu pieniędzy. Jednak w naszej ocenie wygrana wygranej nie równa. Czasem tylko za sprawą tzw. „fuksa” kupon typera staje się zwycięski. Jednak nas tym bardziej cieszy wygrana, jeśli przedmeczowa analiza okazuje się scenariuszem spotkania, a wszystkie zawarte w niej wątki zostają przelane na piłkarską sztukę. Tak było wczoraj, gdy Juventus zgodnie z założeniem wygrał przy niewielu bramkach w całym spotkaniu.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK< 

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK<

Dziś ponownie zajrzymy do Serie A, która staję się w tym sezonie chyba ulubionymi rozgrywkami w kontekście typowania. Po Turynie pora na wycieczkę do Rzymu, gdzie miejscowe Lazio podejmie Sampdorię z Polakami w składzie.

W oczach bukmacherów faworytem do zgarnięcia trzech punktów są gospodarze, którzy obecnie plasują się na piątym miejscu. Goście z Genui są sklasyfikowani pięć miejsc niżej. Dla piłkarzy Lazio mecz piętnastej kolejki będzie świetną okazją do przełamania, bowiem od czterech spotkań nie zaznali smaku zwycięstwa. Ale czy dzisiejsze starcie będzie aż takim spacerkiem, na co wskazują kursy bukmacherów?

W naszej ocenie „Sampa” powalczy na Stadio Olimpico w Rzymie. Trudno nam typować zwycięzcę, dlatego skupimy się na bramkach, które mamy nadzieje dzisiaj zobaczyć. Lazio w sześciu na siedem ostatnich spotkań przed własną publicznością traciło co najmniej jedną bramkę. Za to Sampdoria strzelała co najmniej jednego gola w sześciu na siedem ostatnich wyjazdowych starć.

Do tego w pięciu na sześć ostatnich meczów Lazio (zarówno u siebie jak i na wyjeździe) bramki strzelały obie ekipy. Jak wygląda sprawa BTTS’a w spotkaniach „Sampy”? 6/6!!! Do tego bezpośrednie starcia między tymi ekipami pokazują, że zachowawcza gra na zero z tyłu to nie ich bajka. Pięć na sześć ostatnich meczów między tymi zespołami kończyło się BTTS’em.

Dzisiaj zatem ufamy statystykom, które wyjątkowo dobrze argumentują nasz dzisiejszy typ, który choć nie grzeszy kursem, to wydaje się dość rozsądnym rozwiązaniem.

ZAKŁAD GŁÓWNY:

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Lazio – Sampdoria | powyżej 2,5 gola i BTTS, 2,09 FORTUNA

Dodajemy także typ, który również zagramy, ale już za znacznie mniejszą stawkę, co również Wam radzimy. Tu już ufamy przeczuciu, bowiem Lazio nie jest na zwycięskiej ścieżce, za to Sampdoria wygrała dwa ostatnie ligowe spotkania. Zagramy X2 dla podwójnych emocji.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Lazio – Sampdoria | Sampdoria lub remis, 2,97, FORTUNA

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Komentarze

komentarzy