Gram grubo #387: Włoski tydzień w Gram Grubo

gramgrubo

Jeśli przedwczoraj było pięknie, to jak nazwać wczorajsze typowanie? Mieliśmy nosa! Skazywana na porażkę przez bukmacherów „Sampa” nie oddała tak łatwo punktów faworyzowanemu Lazio i wywiozła ze Stadio Olimpico w Rzymie cenny remis. Tym samym dwa nasze typy okazały się trafione. Wymiana ciosów i bramka gości w samej końcówce dały nam wiele szczęścia. I tak sobie teraz myślimy… Jeśli typowaliśmy strzelenie bramek przez obie ekipy, co najmniej trzy gole w meczu oraz wywiezienie co najmniej jednego punktu przez Sampę z Rzymu, to dlaczego nie poszliśmy krok dalej i nie daliśmy dokładnego wyniku 2:2, który jest rezultatem wszystkich życzeń… Jak widać, apetyt rośnie w miarę jedzenia!

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK< 

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK<

Dziś nie zbaczamy ze zwycięskiej, włoskiej ścieżki. Naszym kolejnym przystankiem jest Mediolan, w którym AC Milan podejmie na własnym stadionie zespół Torino. Gospodarze obecnie znajdują się na czwartym miejscu, dzięki 25 punktów zdobytych w czternastu meczach. Goście z Turynu zgromadzili tylko cztery punkty mniej, co jednak pozwala zajmować obecnie ósmą lokatę.

Jeśli jesteś naszym stałym czytelnikiem (tacy się w ogóle znajdą?!), to pewnie wiesz, jak słaby w naszych oczach jest AC Milan. Jest to wręcz klub na pierwszym miejscu naszej czarnej listy. Przepraszamy w tym momencie wszystkich sympatyków „Rossonerich”, ale taka jest smutna czerwono-czarna rzeczywistość. Nigdy nie zagramy na Milan, ale życzymy mu powrotu do elity.

Dlatego też dzisiaj przewidujemy bramki dla obydwóch drużyn. Milan stawiany jest przez bukmacherów w roli faworyta, z czym nie zamierzamy dyskutować z powyższych powodów. Jednak nie sądzimy, by drużyna, która w dziewięciu na dziesięć ostatnich spotkań u siebie traciła co najmniej jedną bramkę, dzisiaj zachowała czyste konto.

Liczymy, że Torino, które strzelało co najmniej jedną bramkę w ośmiu na dziesięć ostatnich starć wyjazdowych, dzisiaj ponownie zaliczy trafienie na obiekcie rywala. Włoska passa trwa i mamy nadzieję, że wszystko przed nami.

ZAKŁAD NA SINGLA:

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

AC Milan – Torino FC | powyżej 2,5 gola i BTTS, 2,55 FORTUNA

ZAKŁAD DO AKO:

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

AC Milan – Torino FC | BTTS, 1,97 FORTUNA

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Komentarze

komentarzy