Gram grubo #389: Szach-mat Szachtaru?

gramgrubo

Cóż to był za wieczór wczoraj! Świetnie wyczuliśmy starcie Club Brugge z Atletico i po raz kolejny mogliśmy trafić dokładny wynik. Zakładaliśmy bowiem poniżej 1,5 gola oraz remis, a jaki wynik spełnia oba wymogi? Bezbramkowy remis, który miał miejsce wczoraj w Brugii. Dwa piękne, wysokie kursy zostały trafione i dzisiaj po raz kolejny spróbujemy zarobić na Lidze Mistrzów.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK< 

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK<

Dzisiaj zmieniamy taktykę o 180 stopni. Zostajemy co prawda w Champions League, ponownie będziemy obserwować spotkanie pod względem strzelanych goli, ale tym razem pragniemy je zobaczyć w jak największej liczbie.

Skupimy się na starciu Szachtaru z Lyonem, który w morzu spotkań o pietruszkę wzbudza dziś według nas największe emocje. Będzie to bowiem bezpośrednie starcie o drugą lokatę w grupie F, w której liderem jest pewien awansu Manchester City. Na drugim miejscu znajduje się obecnie francuski Lyon, ale by awansować, nie może dzisiaj przegrać z groźnym przed własną publicznością Szachtarem.

Według bukmacherów większe szanse na zwycięstwo mają gospodarze, problem polega jednak na tym, że Lyon w fazie grupowej Ligi Mistrzów jeszcze nie przegrał na wyjeździe, a nawet ograł faworyzowany Manchester City. Dziś co prawda na piłkarzy z Lyonu czeka piłkarsko gorszy zespół, ale determinacji i walki nigdy nie można odmówić drużynom z Ukrainy.

Dlatego oczekujemy bramek. Szachtar, by awansować musi wygrać, a do tego potrzebne są gole. Lyon jednak tak łatwo nie odpuści i spodziewamy się wymiany ciosów od pierwszej minuty. Na naszą korzyść z pewnością gra statystyka ostatnich pięciu wyjazdowych meczów Lyonu. Aż w czterech z nich padały co najmniej CZTERY BRAMKI! Znając stawkę tego spotkania, dzisiaj możemy być świadkami kolejnego meczu obfitującego w gole. I na tym właśnie spróbujemy dziś zarobić.

TYP NA SINGLA:

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Szachtar Donieck – Olympique Lyon | powyżej 3,5 gola, 2,56, FORTUNA

TYP DO AKO:

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Szachtar Donieck – Olympique Lyon | powyżej 2,5 gola i BTTS, 1,80, FORTUNA

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Komentarze

komentarzy