Gram grubo #390: Kupon po bolońsku

gramgrubo

Po krótkiej przerwie spowodowanej zabawą z żetonami na pokerowym turnieju, wracamy do świata bukmacherki. Jako że przed nami ostatnie dni bieżącego roku, będziemy chcieli najbliższymi propozycjami spowodować, że kończący się 2018 rok będzie jeszcze milej wspominany. Na dzisiaj szybka i jak to bywa w tego rodzaju zakładach, ryzykowna propozycja.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK< 

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK<

Zajrzymy do Włoch, gdzie Bologna podejmie przed własną publicznością AC Milan. W teorii osiemnasta ekipa Serie A zmierzy się z aktualnie czwartym zespołem. Bukmacherzy w roli faworyta widzą gości z Mediolanu.

Nie powinno to dziwić gdyby nie fakt, że faworyzowanym zespołem jest będący u nas na czarnej liście Milan. Zespół, który nierzadko zalicza kompromitujące wpadki jak choćby ta sprzed pięciu dni, kiedy to „Rossoneri” przegrali na wyjeździe w kluczowym meczu Ligi Europy, który miał zdecydować o awansie do fazy play-of. No i zdecydował, na korzyść Greków, a wielki Milan musiał zadowolić się trzecim miejsce w grupie, tuż przed luksemburskim Dudelange.

Dzisiaj zatem piłkarze Milanu nie przyjadą do Bolonii w najlepszych nastrojach. Powodem jest wyżej wspomniana klęska w Lidze Europy, ale również ostatnie wyniki w meczach wyjazdowych, które nie napawają optymizmem. Milan w pięciu ostatnich starciach na stadionie rywala wygrał tylko raz. Dwukrotnie zremisował i tyle samo razy odnosił porażkę. Dzisiaj przeciwnikiem jest walcząca o utrzymanie Bologna, ale to nie oznacza, że „Rossoneri” tak łatwo wywiozą trzy punkty z miasta spaghetii.

Przewidujemy remis, bowiem oprócz nie najlepszych wyników na wyjeździe Milanu, na naszą korzyść gra bilans sześciu ostatnich meczów u siebie Bolonii. Ta trzykrotnie wygrywała, dwukrotnie padł remis i tylko raz okazywała się gorsza od rywala. O zwycięstwo gospodarzy może być trudno, ale remis jak najbardziej znajduje się w zasięgu Bolonii.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Bologna FC – AC Milan | remis, 3,45, FORTUNA

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Komentarze

komentarzy