Gram grubo #391: Wizyta outsidera

gramgrubo

Milan nie zawiódł. To znaczy nie nas, bo kibice „Rossonerich” zawód odczuwają średnio raz w tygodniu. My jednak na całej sytuacji potrafiliśmy zarobić dzięki remisowi. Kolejny wysoki kurs został trafiony, a my nie zamierzamy wracać do pewniaków czy innych podpórek. Albo grubo albo wcale! 

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK< 

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK<

Włoska kolacja w postaci pasty po bolońsku była wyśmienita, ale dzisiaj opuszczamy włoską drogę, która okazała się autostradą do wygranej. Lubując się we wyzwaniach przenosimy się do Niemiec, gdzie trwa dzisiaj 16. kolejka Bundesligi. Z kilku ciekawych starć wybraliśmy to nieco mniej medialne. Interesować nas będzie bowiem spotkanie na Schwarzwald-Stadion.

Miejscowy Freiburg podejmie gości z Hanoweru, którzy aktualnie zajmują ostatnie miejsce w tabeli. Gospodarze spisują się nieco lepiej i z siedemnastoma punktami zajmują dwunastą pozycję i to oni w oczach bukmacherów są faworytami. Nie jest to jednak pokłosie fantastycznej formy Freiburga, a mizerii jaką prezentują ogórki z Hanoweru. Siedem ostatnich starć wyjazdowych to aż pięć porażek i dwa remisy. Smaku wygranej w Bundeslidze na stadionie rywala piłkarze Hannoveru nie zaznali od 21.10.2017 roku!

Dzisiaj zatem nic dziwnego, że bukmacherom bliżej do wygranej gospodarzy. My głównie skupimy się na bramkach, których spodziewamy się zobaczyć dzisiejszego wieczoru. Hannover strzelał co najmniej jednego gola w ostatnich siedemnastu spotkaniach na wyjeździe. To pokazuje, że mimo beznadziejnej sytuacji w tabeli, strzelanie goli na stadionie rywala nie jest problemem. Ten tkwi w głównie w defensywie, która przeraża.

Przewidujemy zatem strzelenie bramek przez obydwie ekipy. Freiburg strzelał co najmniej jednego gola w sześciu na osiem spotkań przed własną publicznością. I dziś, gdy na Schwarzwald-Stadion przyjeżdża ostatnia ekipa w lidze, strzelenie bramki będzie planem minimum dla gospodarzy. Ostatnie spotkanie między tymi ekipami obfitowały w bramki. Na dziesięć ostatnich tylko jedno nie kończyło się bramkami dla obydwóch drużyn.

Podamy zatem dwie propozycje, bezpieczną i ryzykowną, ale świetnie wpisującą się w nasze grube realia. I choć do zwycięstwa gospodarzy nie jesteśmy jakoś super przekonani, to obecna forma Hannoveru pozwala pomyśleć, że trzy punkty zostaną we Freiburgu.

Opcja ryzykowna:

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Freiburg  – Hannover | Freiburg wygra i obie drużyny strzelą gola, 3,30 FORTUNA

Opcja bezpieczna:

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Freiburg  – Hannover | powyżej 2,5 gola i obie drużyny strzelą gola, 2,05 FORTUNA

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Komentarze

komentarzy