Gram grubo #393: Kolejne przełamanie po opłatku

gramgrubo

Jak tam brzuchy po świętach? Przejedzeni, czy w planach obżarstwo do Nowego Roku? My wracamy do walki z bukmacherem. Na pierwszy ogień leci słynąca z niespodzianek liga belgijska. Dzisiaj jednak mamy nadzieję zobaczyć na boisku to, co w teorii wydaje się dość pewne. 

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK

Interesować nas będzie starcie Lokeren z Club Brugge w ramach 21. kolejki Jupiler Pro League. Gospodarze zajmują niechlubną, ostatnią pozycje w tabeli, ale w przypadku wygranej w dzisiejszym meczu mogą awansować na przedostatnie miejsce.

Zadanie to jednak będzie trudne, bowiem do Lokeren przyjeżdża wicelider z Brugii, mający wiele do udowodnienia swoim kibicom. Club Brugge mimo wysokiej pozycji w lidze, wygrało tylko raz na dziesięć wyjazdowych starć, biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki. Co ciekawe, była to wygrana w Lidze Mistrzów z Monaco 4:0.

Dzisiaj zatem świetna okazja do przełamania, bowiem wiceliderowi przyszło grać z ostatnią drużyną w lidze. Nie myśląc zbyt wiele o tym spotkaniu obstawimy zwycięstwo gości, jednak zamierzamy zobaczyć gole obydwóch drużyn. Piłkarze Lokeren strzelali co najmniej dwie bramki w każdym z pięciu ostatnich meczów przed własną publicznością.

Lider z Genku odjechał rywalom z Brugii już na dziesięć punktów i jeśli były klub Waldemara Soboty poważnie myśli o obronie mistrzostwa wywalczonego sezon temu, to dzisiaj bezapelacyjnie musi wywieźć z Lokeren komplet punktów. Forma wyjazdowa nie zachwyca, ale na ostatnią drużynę ligi powinno starczyć zarówno sił jak i jakości. To wszystko w połączeniu z regularnym strzelaniem bramek przez dzisiejszych gospodarzy pozwala wierzyć w powodzenie naszego typu.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Lokeren – Club Brugge | Club Brugge wygra i obie drużyny strzelą gola, 2,71 FORTUNA

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Komentarze

komentarzy