Gram grubo #394: SPALić marzenia Rossonerich

gramgrubo

Ostatnio nasze nerwy zostały nieźle poszarpane. I to nie z powodu połowicznie trafionego zakładu, bowiem zgodnie z oczekiwaniami Club Brugge przełamało się i wygrało wreszcie w meczu wyjazdowym, jednak bez bramki przeciwnika. Większe emocje tego dnia wzbudziło w nas spotkanie „Świętych” z West Hamem. Myśleliśmy nad tym meczem, bowiem to właśnie tutaj upatrywaliśmy wygranej. Pomysłów było kilka. Wygrana West Hamu, który prezentuje naprawdę ciekawy futbol w ostatnich tygodniach, wygrana z BTTSem oraz co gorsza… Pod nieobecność Cicharito i Arnautovica najlepszym strzelcem West Hamu był brazylijski pomocnik Anderson, który już w Lazio pokazywał się ze świetnej strony. I to właśnie jego typowaliśmy jako strzelca bramki, a ten odpłacił się dwoma trafieniami. I na co nam była ta belgijska przygoda?! 

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK

Dzisiaj też jest dzień i nie zamierzamy się załamywać. Tym razem spróbujemy trafić naprawdę wysoki kurs, a tego poszukamy w starciu Milanu ze Spal. O naszej „miłości” do Milanu stali czytelnicy doskonale już wiedzą. Ale dla zabłąkanych duszyczek pędzimy z tłumaczeniem – krótko mowiąc nie jesteśmy fanami Rossonerich, ich stylu i przede wszystkim wpadek, które notują jedna za drugą.

Dlatego dziś, gdy przyjdzie im się zmierzyć z 15. ekipą Serie A, wbrew przewidywaniom bukmacherów nie sądzimy, by komplet punktów został na San Siro. Po raz kolejny zagramy nie pod przeciwnika Milanu, a przeciwko Milanowi właśnie. Twierdzimy bowiem, że największym problemem Milanu jest sam Milan i jego nieprzewidywalność.

I choć bilans ostatnich pięciu meczów wyjazdowych Spal łagodnie mówiąc nie zachwyca – 1 remis i 4 porażki, to jak wygrywać na stadionie znacznie wyżej notowanego rywala piłkarze Spal w tym sezonie już pokazali. Ograli Romę 2:0 na Stadio Olimpico w Rzymie.

Reusumując, Milan jest w kryzysie i normalną koleją rzeczy byłaby domowa wygrana, poprawa nastrojów  w Mediolanie i próba powrotu do dobrej formy. My jednak nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie spróbowali wykorzystać słabości Rossonerich. Typujemy zatem remis, który w naszej ocenie jest zawsze prawdopodobny w przypadku meczów, w którym Milan jest w teorii klarownym faworytem. A jeśli Milan wygra, to z góry gratulujemy wielkiego sukcesu!

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Milan – Spal | remis, 4,37 FORTUNA

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Komentarze

komentarzy