Gram grubo #397: Z wizytą na przedmieściach Madrytu

gramgrubo

Nie rozpieszczają nas bukmacherzy w pierwsze dni nowego roku. Dziś mimo że niedziela, w ofercie bieda aż piszczy, choć to nie ich wina. Jest co prawda Puchar Anglii, ale z doświadczenia wiemy, że ten bywa tak nieprzewidywalny, że nie warto poddawać analizie meczy, w których trenerzy bawią się w rotację składem. Dlatego dzisiaj warto skupić się jedynie na zmaganiach w Hiszpanii.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK

Zajrzymy na przedmieścia Madrytu, gdzie Getafe podejmie przed własną publicznością lidera z Barcelony. Gospodarze po siedemnastu kolejkach LaLiga zajmują siódmą pozycję, co sprawia, że mogą realnie myśleć o europejskich pucharach.

Goście z Katalonii obecnie mają trzy punkty przewagi nad drugim Atletico, które z kolei rozgrywa dzisiaj trudne starcie w Sewilli. Według bukmacherów faworytem do zgarnięcia trzech punktów jest „Duma Katalonii”, jednak czy Katalończyków czeka spacerek jak wskazują na to kursy?

Madrycki rejon to miejsce, gdzie goście strzelają mało bramek. To właśnie Getafe wraz z Atletico (po cztery), straciło najmniej bramek w meczach u siebie zaraz po Realu, który w tej kwestii jest najlepszy (tylko trzy stracone bramki).

Co więcej, Getafe nie straciło przed własną publicznością więcej niż dwie bramki w tym ani całym poprzednim sezonie! Mimo że Barcelona to drużyna, w składzie której są piłkarze mogący odmienić losy spotkania w mgnieniu oka, nie sądzimy, by dziś na Coliseum Alfonso Perez padło wiele bramek. Co więcej, podczas czterech ostatnich wizyt w Getafe, goście z Katalonii strzelali maksymalnie dwie bramki. Przewidujemy zwycięstwo Barcelony, ale przy maksymalnie trzech bramkach w całym spotkaniu. Kurs nie zachwyca, ale dzisiaj, gdy oferta kuleje, typ na podwojenie wydaje się sensowny.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Getafe  – Barcelona | Barcelona wygra i poniżej 3,5 gola, 2,25 FORTUNA

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Komentarze

komentarzy