Gram grubo #398: W księstwie bez zmian

gramgrubo

Barcelona wraz z Getafe narobiły nam strachu w ostatnim ligowym spotkaniu. Już do przerwy na tablicy widniał niebezpieczny dla nas rezultat 1:2. Niebezpieczny, bowiem każda kolejna bramka przekreślała nasze szanse na wygraną. Cud jednak nastał i po mnóstwie sytuacji w drugiej połowie nie padła już żadna bramka, a nasz typ okazał się trafiony. Dzisiaj Hiszpanię zmieniamy na Francję i tamtejszy puchar.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK< 

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK<

Konkretnie zawitamy do Księstwa Monako, w którym rozegra się spotkanie ćwierćfinałowe Pucharu Ligi pomiędzy AS Monaco, a Rennes. Puchar Ligi rządzi się swoimi prawami, co pokazało ostatnie spotkanie domowe Lyonu ze Strassbourgiem, które zakończyło się zwycięstwem gości 2:1, choć ewidentnym faworytem byli wówczas gospodarze.

Dzisiaj natomiast bukmacherzy ustalając kursy nie zdecydowali się na wyłonienie klarownego faworyta. Nieco większe szanse daje się jednak byłemu klubowi Kamila Grosickiego. I my w tej materii się zgadzamy. Faworyta upatrujemy w przyjezdnych, bowiem forma piłkarzy z Księstwa Monako pozostawia wiele do życzenia w tym sezonie i jest to, umówmy się, łagodne określenie całej sytuacji.

Dość powiedzieć, że AS Monaco na sześć ostatnich meczów przed własną publicznością przegrało aż pięciokrotnie. Co więcej, u dzisiejszego rywala nastroje wręcz odwrotne. Piłkarze Rennes wygrali sześć ostatnich spotkań, co pokazuje, że ewidentnie są na fali.

Monaco tyle razy już zawodziło w tym sezonie, tyle razy okazywało się gorsze od rywala, że tym razem po prostu zagramy pod kolejną porażkę na Stadionie Ludwika II, a że jeszcze przeciwnik jest w gazie, to nic, tylko czekać na rutynę w wykonaniu Monaco. Oby nie przypomnieli sobie dzisiaj jak wykorzystuje się atut własnego boiska. Skorzystamy z dobrego kursu w ramach HITU DNIA w FORTUNIE.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

AS Monaco – Rennes | Rennes, 2,47 FORTUNA

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Komentarze

komentarzy