Gram grubo #399: Stadion Ludwika II

gramgrubo

Początek roku to nie najlepszy okres w naszym wykonaniu. Między innymi „dzięki” Monaco, które po serii porażek, osiągnęło sukces w Pucharze Ligi, psując nam tym samym kupon. Nie poddajemy się jednak i po raz kolejny zawitamy do Księstwa Monako.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK< 

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK<

Tym razem AS Monaco podejmie Strasbourg w ramach 21. kolejki Ligue 1. Gospodarze mimo dwóch cennych remisów nadal okupują przedostatnią pozycję w tabeli. Czeka ich więc trudna wiosna, ale w wyjściu z tej fatalnej sytuacji pomóc ma między innymi Cesc Fabregas, czyli nowy nabytek zespołu z księstwa.

Przeciwnikiem zespołu Kamila Glika będzie siódma drużyna ligi, która bardzo dobrze spisuje się w tym sezonie jak na swoje możliwości. Ostatnie pięć meczów zakończyło się zwycięstwem Strasbourga biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki (w tym raz po dogrywce, a raz po serii rzutów karnych). Na Stadion Ludwika II przyjedzie zatem zespół znający smak zwycięstwa, którego ewidentnie brakuje piłkarzom Monaco.

Bukmacherzy w roli faworyta widzą gospodarzy, my jednak postawimy na trzeci ligowy remis z rzędu. Mimo poprawy gry, Monaco nadal jest drużyną, której zwycięstwa naprawdę trudno przychodzą, a będący na fali Strasbourg z pewnością nie odda tak łatwo punktów przedostatniej drużynie Ligue 1. Remis wydaje się więc prawdopodobny. Ostatnio Monaco pokrzyżowało nam plany, ale dzisiaj liczymy na lepszy scenariusz i odczarowanie Stadionu Ludwika II.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

AS Monaco – Strasbourg | remis, 3,50 FORTUNA

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Komentarze

komentarzy