Gram grubo #400: Napoli, Napoli, kupon Ci…

gramgrubo

Powiedzieć, że nie mamy szczęścia do Monaco, to jakby nie powiedzieć nic. Bukmacherzy praktycznie w każdym ostatnim meczu większe szanse na zwycięstwo dają zespołowi Kamila Glika, a my co mecz nie zgadzamy się z tym założeniem. Problem polega jednak na tym, że gdy obstawimy porażkę zespołu z Księstwa Monako, ten remisuje. Gdy postanowimy doszukać się remisu, Monaco dostaje sromotny wpier*ol, bo jak inaczej nazwać to, co stało się wczoraj na Stadionie Ludwika II? 1:5 z Fabregasem w składzie. Dramat.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK< 

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK<

Dzisiaj z Francji przeniesiemy się do Włoch, gdzie jedna z najbardziej znienawidzonych przez typerów drużyn – Napoli, podejmie przed własną publicznością Lazio. Gospodarze zajmują aktualnie drugą pozycję w Serie A z dziewięcioma punktami straty do Juventusu, który jednak jutro mierzy się z ostatnim w tabeli Chievo. Trudno zatem będzie o zmniejszenie dystansu do lidera w tej kolejce nawet w przypadku zwycięstwa neapolitańczyków. Goście z Rzymu zajmują szóstą lokatę, jednak ambicje tego klubu to co najwyżej Liga Mistrzów, a nie jak w przypadku Napoli – scudetto.

Gospodarze będą musieli radzić sobie dzisiaj bez kilku czołowych piłkarzy. Na pewno nie wystąpi Koulibaly, Hamsik, Insigne oraz Allan. To z pewnością osłabienie Napoli, ale Carlo Ancelotti nie może narzekać na brak zmienników. Kadra tego zespołu jest szeroka, rotacje nie są włoskiemu szkoleniowcowi obce, dlatego nie sądzimy, by miało to kluczowy wpływ na ostateczny rezultat.

Przewidujemy zwycięstwo gospodarzy przy co najmniej dwóch trafieniach w całym spotkaniu. Napoli świetnie radzi sobie w starciach przed własną publicznością. Pięć ostatnich meczów to komplet zwycięstw, podczas gdy wśród pięciu ostatnich spotkań wyjazdowych Lazio wygrało tylko raz. Co więcej, drużyna ze stolicy Włoch nie potrafi grać z czołowymi drużynami w kraju. Starcia z Interem, Milan, Romą, Juventusem, czy Napoli właśnie kończą się najczęściej porażkami Lazio. Dziś liczymy na podtrzymanie tej „tradycji”.

Wykorzystaj kod KASA120 i odbierz bonus

Napoli – Lazio | Napoli wygra i powyżej 1,5 gola, 2,40 FORTUNA

Wykorzystaj kod KASA120 i odbierz bonus

Komentarze

komentarzy