Gram grubo #403: Overowa Holandia

gramgrubo

Nie lubię poniedziałku. To nie tylko tytuł polskiej komedii w reżyserii Tadeusza Chmielewskiego. To również nasza bukmacherska dewiza. Początek tygodnia to bowiem krótka oferta, kilka meczów na krzyż i rozgrywki z drugiego i trzeciego planu. Podjęcie wyzwania jest jednak ważniejsze, dlatego dzisiaj skupimy się na lidze, która chyba jeszcze nigdy nie gościła na naszych łamach. Pora na wycieczkę do holenderskiej drugiej ligi.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK< 

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK<

Jong Utrecht podejmie przed własną publicznością Waalwijk w ramach 22. kolejki Eerste Divisie. Młodzieżowa drużyna z Utrechtu zajmuje dopiero 19. miejsce w dwudziestodrużynowej lidze mając na koncie 14 punktów. Goście natomiast są na 12. pozycji z 29 punktami. Naturalnym faworytem do zwycięstwa w oczach bukmacherów są w takim wypadku piłkarze Waalwijku.

Najwyższa klasa rozgrywkowa w Holandii to skupisko niespodzianek, a co dopiero na niższym szczeblu… Dlatego nie będziemy bawić się dzisiaj w typowanie zwycięzcy. Postawimy za to na bramki, które w Holandii wyjątkowo łatwo i szybko padają. Konkretnie na over 3,5 gola. Czterema golami lub więcej kończyły się aż trzy z pięciu ostatnich meczów przed własną publicznością Utrechtu U21. Co ważne, dwa z nich padłu łupem gospodarzy, co pokazuje, że mimo odległej pozycji w tabeli ci potrafią wykorzystać atut własnego boiska i być może powalczy dzisiaj z wyżej notowanym rywalem, czego konsekwencją będą bramki.

Historia również gra na naszą korzyść. W ostatnich trzech sezonach (łącznie z obecnym) obie ekipy mierzyły się ze sobą pięciokrotnie i zaledwie raz padły „tylko” trzy bramki. We wszystkich pozostałych wynik kończył się na co najmniej czterech trafieniach. W właśnie takiego scenariusza oczekujemy na Sportcomplex Zoudenbalch w Utrechcie. Mając na uwadze jednak dość egzotyczny kierunek dziś nie szalejemy ze stawką.

Wykorzystaj kod KASA120 i odbierz bonus

Jong Utrecht – Waalwijk | powyżej 3,5 gola, 2,30 FORTUNA

Wykorzystaj kod KASA120 i odbierz bonus

Komentarze

komentarzy