Gram grubo #404: Co za Metz!

gramgrubo

Po wczorajszym typowaniu pozostaje spory niesmak. Waalwijk w 47. minucie wygrywał już 2:1, a my czekaliśmy tylko na czwartą bramkę, która dawałaby nam wygraną. Niestety wynik nie zmienił się do ostatniego gwizdka sędziego i nasza wycieczka do Holandii okazała się niezbyt dochodowa. Dzisiaj zmierzamy na południe w kierunku Francji, gdzie zajrzymy do Ligue 2, w którym nie znajdziemy Monaco, ale co się odwlecze, to nie uciecze…

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK< 

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK<

O 19:00 Metz podejmie przed własną publicznością Nancy w ramach zaległego meczu 19. kolejki Ligue 2. Gospodarze liderują w tabeli i pewnie zmierzają po awans do francuskiej elity. Goście znajdują się na przeciwległym biegunie i walczą o utrzymanie w lidze.
Pozycje w tabeli oraz miejsce rozgrywania spotkania to naturalne argumenty przemawiające za zwycięstwem Metz. Drużyna ta zresztą dała nam dużo szczęścia w wygranym meczu Pucharu Francji z Monaco i dzisiaj również trzymamy kciuki za zespół znad Mozeli.
Kurs na wygraną gospodarzy nie zachwyca, w handicapy nie chcemy się bawić, za to z wielką chęcią do zwycięstwa dołożymy BTTS.
Tak się składa, że Nancy strzelało co najmniej jedną bramkę w dziesięciu ostatnich meczach na obiekcie rywala. Dodajmy że były to mecze o stawkę. Dzisiaj zadanie będzie o wiele trudniejsze, ale mamy nadzieję na podtrzymanie dobrej passy Nancy i lekkie rozluźnienie Metz. Rozluźnienie, które wkradło się choćby w ostatnim meczu przed własną publicznością z Clermont, w którym to goście dzięki dwóm trafieniom zgarnęli komplet punktów. W dodatku skoro Metz straciło bramkę z „potężnym” Monaco, to walczące o ligowy byt Nancy nie powinno mieć problemu ze strzeleniem bramki, prawda 😉? Tak będąc zupełnie poważnym liczymy na prawo serii w wykonaniu gości i zwycięstwo faworyta.

Wykorzystaj kod KASA120 i odbierz bonus

Metz – Nancy | Metz wygra i obie drużyny strzelą gola, 3,75 FORTUNA

Wykorzystaj kod KASA120 i odbierz bonus

Komentarze

komentarzy