Gram grubo #412: Walka o króla strzelców

gramgrubo

Miał być upadek na dno „Żółtej łodzi podwodnej”, a to my powoli upadamy na dno. Czego się nie tkniemy, rezultat jest odwrotny do naszych oczekiwań. To już powoli przestaje być śmieszne, dlatego po analizie i znalezieniu argumentów może powinniśmy grać odwrotnie? Może w tym szaleństwie jest metoda? Dzisiaj zatem logikę porzucamy na bok, bo zjawisko i oparty na nim typ jeszcze rok temu wydawałby się słabym filmem komediowym klasy C. 

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK< 

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK<

Jeśli zajrzymy do Bergamo, to już pewnie wiecie w jakim celu. Krzysztof Piątek wraz se swoim Milan wpadnie na Stadio Atleti Azzurri po kolejne ligowe punkty i zmniejszenie dystansu do korony króla strzelców. Na ten moment nasz rodak ma 15 bramek w tym sezonie Serie A, a od liderującego Cristiano Ronaldo jest gorszy o cztery trafienia. Ale portugalska gwiazda to nie jedyne zmartwienie w walce o to indywidualne trofeum. W składzie dzisiejszych gospodarzy biega równie bramkostrzelny napastnik, doświadczony Duvan Zapata z Kolumbii, który w tej edycji Serie A już szesnastokrotnie wpisał się na listę strzelców.

Emocje budzić będzie nie tylko rywalizacja na linii Zapata – Piątek. Obie drużyny z realnymi szansami walczą o czwarte miejsce w lidze, które daje bezpośredni awans do Ligi Mistrzów. Na ten moment najbliżej tego jest właśnie Milan, za plecami którego czai się Atalanta, Roma i Lazio z jednym punktem straty do Rossonerich. Czeka nas zatem arcyciekawy spektakl i mamy nadzieję, że główną rolę odgrywać w nim będzie Krzysztof Piątek. Obstawimy bowiem, że polski napastnik zakończy spotkanie z co najmniej jednym trafieniem. Mając jednak na uwadze nasze ostatnie „szczęście”,  z góry przepraszamy Cię Krzysiu za przekazanie złej mocy, ale widząc Twoje poczynania w tym sezonie, to wierzymy, że nawet to nie jest w stanie Ciebie zatrzymać. Poza tym już w tym sezonie pokazałeś, że strzelenie gola Atalanty to żadne wyzwanie dla Ciebie. Życzymy powtórki.

Wykorzystaj kod KASA120 i odbierz bonus

Atalanta – Milan | Krzysztof Piątek strzeli gola, 2,50 FORTUNA

Wykorzystaj kod KASA120 i odbierz bonus

Komentarze

komentarzy